Ako prist o panenstvo-sex

Bika :)

Ahoj.. Ja mám 17 rokou a som panna.. Bola som s kamoškou ona ma už 19 a prstovala ma ... Myslíte že bude dobre jej nechať aby mi ho ona zobrala?? Lebo ani ja sama neviem či som lezbička alebo na chlapcou :/ prosím poradte..ďakujem

čistá láska

Lepšie ako stratiť panenstvo je ho darovať tomu, o kom si si istá, že s ním chceš zostať do smrti a aj on s tebou a nejde o plané sľuby (ale manželský sľub). Nie prísť o panenstvo s niekým, kto len prechádza tvojím životom, na chvíľu sa pri tebe nezáväzne zastaví a tak ide ďalej svojou cestou. Vzal niečo, o čo možno ani nestál a si nevážil. Nie je vám to dievčatá ľúto? Strácate svoju česť a dievčenskú nevinnosť. A vlastne kvôli komu alebo čomu?

..

Ja mam s tym tiez skusenost.. Necitila som sa nato aby som sa vyspala este s niekym tak mi povedal ze ma iba vyprstuje ze nikto nic nezisti.. Nakoniec som suhlasila bolelo ma to kusok ale neriesila som to prisla som domov ze idem do sprchy a uz som videla iba krv na nohavickach a az potom mi doslo ze mi pretrhol panensku blanu..

ter

ladiček, a prečo to tak nutne potrebuješ vedieť? chceš si ju zobrať za ženu? Lebo ak príde o panenstvo s tebou a napokon ju necháš, bude to od teba veľmi sebecké. Inak, ak ona hovorí, že je panna a ty jej neveríš, tak o čom je váš vzťah?

Ladicek

Tak gde zacatt tak poviem to tak ja som chlapec a chcel by som vediett neco cy moja frajerka je pana ja som ju palcovall a niekurvacala a ziadnu bolest necitilaa tak ako mam zistit ze cy je abo neny no prosim poradte my cy som jej pretrhol blanu ...

Noemi :P

Ja som prišla o panenstvo vibrátorom som lezba a mám priateľku už 3 roky.. sex máme každý deň .. je to super ked vás budí priateľkyn jazyk v mušličke :*