môžem to mať od neho ?

Príspevok v téme: môžem to mať od neho ?
natusa42

dobrý den,
môj priteľ mal v lete a má doteraz zvýšené aslo.nikto nevie prečo ..stále sa soplí,kýcha,má hrdlo zapálené ..ale funguje normálne,lebo to má v takých intervaloch ..je možné ,že som to dostala od neho ?alebo toto sa nemôže prenášať ?lebo ja mám presne teraz to,čo on mal v lete ...dakujem za VAše odpovede

natusa42

tpch no vieš,asi ako kazdy zalubeny clovek ..bozkavame sa ...on ma bozkava po celej tvari,a dost casto ma veru bozkava...to musim priznat ..ved to je normalne,kazdy par....

natusa42

jajka dobra ,priam vynikajuca otazka ...ze to mam asi od neho a pokym budem s nim tak mi to neprejde ?lebo on to ma zjavne tiez
otazka na teba tpch ...

natusa42

tpch
ekzem to nie je ?a priatelovi povedala nasa koziarka,ze je to ekzem nejaky a dala mu jednu mast a dost ...ale myslim,ze to nestacilo,kedze ma to znova ,ked si to potieral nejakou tou mastou (neviem akou),tak mu to preslo,ale teraz to ma opat ..a uz sa vykaslal aj na mast ...
a ja teraz neviem,čo orbit,lebo nasa koziara je "blba " ,kazdeho len odbije ...a netusim,co mam s tym ja robit,pokym to mam " v ako takej forme ".,ze to nie je az tak hrozne viditelne ,tak by som s tym nic nerobila najradsej,ale obavam sa,aby sa mi nezhorsilo,ked sa to nebude liecit ...

tpch

nie je to ekzem v pravom slova zmysle.
je to rosaceiformna dermatitida.
obrat sa na DOBREHO dermatologa, ktory ti to hned na zaciatku neposer.e kortikoidnymi mastami.

natusa42

tpch a to myslis unho ci u mna ?
a to co je paneboze ?to som este nepocula...jeden lekar na nete mi odporucil nejaky krem na to ..len potierat ...a prejde to uplne,ci ?alebo z cohop to mam ?povedz mi prosim ta o tom nieco obsirnejsie,lebo netusim o co sa jedna,z nazvu mi to nic nevravi ..a nechapem z coho to mam..ked sa tomu rozumies,a si si ista,ze je to ono,velmi ma zaujima viac infa ohladom toho od Teba ..