Len nezáväzný sex?

Príspevok v téme: Len nezáväzný sex?
Lili888

Ahojte , robím menší prieskum ohlade témy nezáväzného sexu.Toto je otázka pre mužov aj ženy: myslíte si že v nezáväznom sexe (keď sa dvaja dohodnú že do toho nedajú city) môže dôjsť po čase k citovému pripútaniu sa? Či existuje možnosť že by k citom vôbec nedošlo a bolo by to LEN o sexe. Ďakujem za odpovede :)

alii

ahojky mam vstah uz 7-rokou a mame aj deti ale nico sa udialo stretla som jedneho pisali sme polu cez pc a nejak sme dosli za prithujeme navzajom ale nneviem co mam robit bojim sa co dalejjj ak DOjde k citom

ema280

som vydata no mam aj milenca z belgicka no okrem kamaratstva k sebe nic necitime aspom z mojej strany hoci ma vola milacik tvrdi ze ani on nieje do mna zalubeny ma tiez rodinu a stretavame sa uz rok:-)))

Magnum699

Len o sexe by to bolo keby sa videli raz v živote .. inak nezáväzný sex hádam ani nie je ... vždy sa do toho zamotajú city

cayenne

Tiez sa pripajam k nazoru, ze je to velmi subjektivne, zalezi to od povahy, okolnosti, niekedy je z takehoto sexu laska ako hrom, niekedy iba jednostranna laska a niekedy to zasa ostava bez citov. Toto sa neda posudit objektivne, pretoze kazdy clovek je iny, kezdy reaguje inak na danu situaciu.

Slobodna

Nedokážem mať sex bez citov, preto s neznámymi mužmi nespávam. Musím mať daného človeka rada aspoň ako dobrého kamaráta. Ak je takýto vzťah založený na sexe, potom milenec u mňa nikdy nemôže ašpirovať na partnera a naopak. Čo sa týka žien, tak nedokážu mať sex bez citov, hlúpe sa však do svojho milenca zamilujú.

m25

kedže to práve prežívam, áno, je to možné .. vždy tam prídu city, nech sa akokolvek bránite.. bohužial ...

lentilkaaa

podla mna tam zalezi na tych ludoch...ja som zazila nezavezna sex s jednym muzom a trvalo to dva roky a nikdy medzi nami nebolo viac ako kamaratstvo ( a ten sex samozrejme :) uzivali sme si to a vobec v tom neboli ziadne city naviac.... :) ale viem ze nie kazdemu sa to podari...a mam kamosku ktorej z nezavezneho sexu vzniklo manzelstvo a maju teraz spolu krasne babo a su najstastnejsi na svete....takze je to asi v kazdom pripade ine

bakeron

Môj nezáväzný sex so mnou žije už 3 roky. Keď to začalo ani vo sne by ma nenapadlo, že by s toho mohlo niečo byť uplne odlišný a ešte s tou jeho povahou v žiadnom prípade, ale stalo sa je to občas taliansko ale sme štastný....