Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

zazicka

tak moja skusenost po tyzdni od vysadenia je taka, ze ked ste pri nich prestali mat chut na sex (jak napr. ja) tak po vysadeni do par dni sa z vas stane nadrzana mulica :))) nieco na tej hak bude asi :D

Zuzinka305

Ahoj...Ja beriem lindynette uz 4 roka doteraz bolo vsetko ok,ale v poslednej dobe mam hroznu plet...a vobec nemam chut na sex.uplne vobec..chcela by som ju zmenit no bojim sa ze to bude este horsie...Prosim o radu ak mate skusenosti...

zazicka

Ja berem Lindynette 30 uz siesty rok bez prestavky.zo zaciatku ako som si HAK nasadila to bolo super, schudla som v priebehu mesiaca tri kila (v priebehu dalsich dvoch rokov dalsie tri) menstruacia mi chodila na cas, bola kratka a slaba a bezbolestna!, plet sa mi zlepsila,aj ked som nikdy nemala nejake velke problemy s nou atd.no posledne dva roky je to inak,menstruaciu mam sice presne a kratko,ale prilis slabu, len take spinenie, stale mam nafuknute brucho, padaju mi vlasy, pribrala som 12 kil,aj napriek tomu,ze som nezmenila svoje stravovacie navyky a cvicim,casto ma bolieva hlava a hlavne nemozem sa uz niekolko rokov zbavyt mykozy,taktiez ma bolievaju klby (ale to nemozem tvrdit, ze z HAK,lebo to aj predtym)a absolutne nemam chut na sex. Takze teraz ju idem skusit vysadit a uvidim kolko tychto priznakov pominie a teda za kolko z nich je naozaj zodpovedna HAK :)))

Ivett16

Ahojte, ja som tuto antikoncepciu brala niekolko mesiacov. Bolievala ma hlava a prsia. Mala som ich ako balony. Ale myslim si ze pri kazdej antikoncepcii musite pit vela vody. Pretoze niektora antikoncepcia zadrziava vodu a pokial pijete malo tak vase telo si zadrziava tiez. Okrem ineho pri kazdej antikoncepcii hustne krv a moze hrozit zrazanie krvy aj preto je pitny rezim velmi dolezity. Ked budete pit vela vody min 2 az 2,5 l za den nemala by vas hlava boliet, pretoze mudete mat redsiu krv a nemusi sa tak tlacit cez tie cievy v hlave.

susane188

ahoj chcem sa spytat uzivam lyndynette uz dlhsiu dobu no nikde som sa nedocitala ci chrani tato tabletka proti otehotneniu aj pocas prestavky v uzivani?

Diuša

ahojte..ja beriem Lindinette 6 mesiacov.Hlava ma bolievala aj pred tym ako som s HAK zacala ale teraz sa mi zda ze je to intenzivnejsie.Špinenie som mala prve 3 mesiace.Chystam sa prejst na inu HAK,z Lindinette sa mi neupravila menštruacia,mam akne,krce,bolesti hlavy,nepribrala som no zda sa mi ze aj ked chcem nemozem schudnut.

katkenn

Ahojte baby,
mam taky problem.
pocas druheho tyzdna som slavila narodeniny a na druhy den mi bolo dost zle,takze po 3 hodinach od uzitia tabletky som vracala, uzila som teda dalsiu.
len teraz pocas tretieho tyzdna som mala stuzkovu a zaspala som, takze som uzila tabletku po 5 hodinach.
tento tyzden som nemala sex a posnazim sa ani tento dalsi, lebo mam dost stres.
ostavaju mi 4 tabletky do menzesovej fazy.
myslite, ze mozem otehotniet?
dakujem