Ako casto pijete alkohol?

Príspevok v téme: Ako casto pijete alkohol?
emmma

Zdravim, tak pisem sem preto,lebo uz mam vycitky,ze pozivanie alkoholu je u nas prilis caste. Pomaly kazdy druhy vikend sa stretneme partia a vzdy sa pije. Na naladu, aby bola sranda. Lenze ja uz mam vycitky, ze je to neumerne. Zakazdym si poviem, ze uz pit NEBUDEM,alebo len pivko dve,ale vzdy ma ostatni zlomia - ale vsak daj si aj stamprlu, bude sranda..mam slabu volu a som lahsieovplyvnitelny clovek, potom mam vzdy vycitky, ze sme zas a opat pili..teda aspon ja za seba. Ked som neni medzi tymito ludmi, nepijem vobec, nepotrebujem to. /viem, ze napisete, nech sa s nimi nestretavam, ale su to ludia, ktorych mam najradsej a najlepsi priatelia/ Pijeme pre lepsiu atmosferu, ale uz mam aj tak pocit, ze je to nadmieru.
Ako casto sa takto "bavite" vy?
Diky za odpovede

Súvisiaci obsah

Laurina22

Tvrde nepijem.Ak,tak iba chutovecku malibu s mlieckom.S priatelmi si dam kvalitne vinko ak tak alebo sampus.

Pijem jedine na festivaloch - pivko.

A ako casto?Opita som tak raz za stvrtrok

bakeron

Choď kľudne von s kamošmi a keď máš slabú voľu vyhovor sa že nemôžeš (berieš antibiotiká alebo ti nieje dobre) a bav sa pri kofolke uvidíš že sa zabavíš aj v takej partii kde sa pije ... a nebudú ťa nútiť ....

milada1111

ved to je bezne na slovensku :-D ale kazdopadne debilne od ludi,ktori sa inak nevedia bavit iba takym sposobom.ked s tym chces seknut tak urob to jednoducho,bud sa pridas k nim s tym,ze jediny nebudes pit,alebo ostan doma,alebo si najdi inych kamosov