aku knihu otcovi ?

Lennyx

suhlasim s napadom na diar (: skus si pozriet officeland nejaky pekny kozeny a priestranný a môžeš si ho tam nechať aj potlačiť čím chceš :) trebárs vašimi iniciálkami alebo nejakým obľúbeným citátom a tak ;)

annddyxxl

aa ona neni az taka zla:-)aj ked ma svoje dni ale nahodou mi ule som jej kukala nejake veci ohladom toho prechodu..no co risknem hmm co uz:-))mam na haku zle to myslene neni..

džanka

Hociktoru knihu od Dominika Dana - novodobe kriminalky z nasho porevolucneho (1989) prostredia - vrelo odporucam. My sme s muzom za cely zivot precitali 3 dokopy :-), ale tieto od D.Dana sa daju splachnut za 2 dni, clovek nevie prestat citat.
Vydal ich asi 10, cena okolo 12 eur nove a okolo 10 eur starsie. Odporucam "Mucha", "Mucholapka", "Zijes iba 2x" a pred dvoma dnami som kupila najnovsiu "Na podpatkoch" a uz ju aj citam, nevydrzim do Vianoc (aj tak by sa mi neusla na citanie ako prvej). Dej zacal skutocne ostro :-).

xxxxxxxxxxxx

:-D zalezi od toho aku mas svokru moja by mi urobila zo zivota peklo po takej knizke :DDD ja by som to neriskovala chi chi

annddyxxl

napr.ja som kupila svokre knihu zdrava strava pre zeny po 52-prechod..dufam ze to nezobere nejako zle,tam ma vseliake rady atd.