rozchod po 4 rokoch

Príspevok v téme: rozchod po 4 rokoch
sonnia

ma niekto skusenosti s rozchodom po dlhom čase? u mna sa to stalo pred nedavnom. dva roky sme si zili harmonicky zivot a zrazu prisli problemy hadky ze nie som prenho dostatocna. Vraj si svoju buducu zenu predstavuje viac aktivnejsiu a aby menej sa zaoberala robotou a povinnostami. Ja som mlada zena(22r) ktorej zalezi na buducnosti a nie len natom ako vyzeram. Mám stihlu postavu ale nesportujem a jemu sa to nepozdáva. sme spolu malo kezde pracuje v zahranicí už rok aj nieco. spolu sme len raz(dva tri dni) za mesiac niekedy aj 2x je to dost malo ale tie chvyle sme si naplno prezivali. bohuzial pomocou internetu sme sa dopracovali k hadkam a uz to je na nevydrzanie a rozisli sme sa... :( je mi to luto predsa su 4 roky 4 roky...lubim ho aj ked moje city ochladli vdaka tým hádkam..nechcem onho prist a mozno by som snim este byt chcela ale co ak to bude pokracovat? toto je uz asi 3 raz co sme sa rozhodli ze je koniec. vo vnutri mi nieco sepka ze chcem byt snim ale druha polovica ze NEMA to vyznam :( ma niekto skusenosti s niecim podobným? ako ste si zvykli na zivot ze uz nikoho nemate a nie ste na nikoho zavisla? stratila som vsetkych kamaratov za tie prve dva roky len zato ze som nechodila s nimi na ziadne akcie koly tomu ze sme boli s priatelom velmi zalaskovany a stravili sme den co den u nho doma. Neviem si predstavit zivot bez neho pretoze si to stale neuvedomujem a cakam ze pride, da mi pusu obijme ma a bude vsetko ako bolo :(

sonnia

dakujem za rady..lentilka ja som nepisal ze nie som prenho atraktivna ale ze chce aby som bola viac FIT aby som cvicila a sportovala..ale ja na to nemam proste cas..
25 ja som na toto vsetko myslela..ze raz sa pozriem naspat a budem si hovorit ze som bola hlupa a zahodila tolko casu zbytocne..:( ajked vtedy s laskou
miladada on je tiez ziarlivy az strasne! a preto nemozem mat skoro ziadnych kamaratov muzskeho pohlavia...(este ze mam pracu kde sme len zeny) to by sa hadam zblaznil...neviem ...naozaj neviem co mam robit :(

25

dievka zbav sa ho co najskor.ja som mal vztah vyse 10 rokov a tiez som prehliadal taketo vycitky.az som si uvedomil ze to co nas drzi spolu uz nieje laska.bol to zvyk alebo potreba ostat spolu.bolo to materialne.z jej strany.ja som ju miloval. mal som dost korun aj stalu pracu ale ona chcela viac.kazdy mame svoje moznosti.tak sme sa rozisli a teraz ma chlapa co jej sedi doma bez roboty.takze je to materialne a preto ti radim utekaj od neho co najskor.casom sa na to pozres inymi ocami a povies si ja hlupa ako som snim vobec mohla byt

lentilkaaa

a este k tomu...ten moj bol strasne ziarlivy takze tiez som stratila takmer vsetkych priatelov...a dlho sa s nim nerozchadzala len preto ze v podstate okrem neho som nikoho nemala...ale casom som zistila ze stare kamaratstva sa daju obnovit

lentilkaaa

ahoj ja som sa tiez rozisla po styroch rokoch...no ale posledne dva roky boli uplne na hovno...takze som z toho ani az tak smutna nebola,skor z tych styroch zabitych rokov ale co zivot ide dalej a teraz som stastna cerstvo zamilovana...roky uz spat nevratis, treba sa zamerat na buducnost

miladada

ahoj tiez som si tym presla,no kazdopadne ti poviem ktomu tolko,ze ano,da sa to dat spat,len musi sa par veci zmenit.vravis,ze si neni prenho moc atraktivna.cudujem sa par zenam,preco sa niekedy nevycackaju pre svojich chlapov.viem,ze v jednoduchosti je krasa,ale preco by si mala byt kazdy den taka jednoducha?ved skus a niekedy vyfintit prenho,nech vidi nieco nove a tym padom si myslim,ze sa to cele zmeni.skus a uvidis

Čehún

Když se tak hrozně milujete, tak ty problémy přece můžou mít i jiné řešení než rozchod, ne? Není to škoda? Co tak nějaký kompromis, nemusíte být přece úplně stejní. Nebyla by to pak celkem nuda? Ty máš asi dost práce a on by to měl pochopit, pokud někdo někoho miluje, tak se snaží tomu druhému porozumět a snažit se přizpůsobit. Je to na vás, ale skutečně jsou ty problémy tak velké, že se radši budete trápit steskem po tom druhém.

sonnia

dakujem..trocha som si poplakala..nejde len o tu telesnu aktivitu ide tu o viac ale to tu nebudem rozpisovat, su to osobne veci.. lubime sa obaja no nejak neskoro sme prisli na to ze vlastne zijeme uplne odlisnym zivotom a aj ked protiklady sa pritahuju citime tam velke rozdiele :( preto neviem ci sa snazit dokopat sa k tomu naspat alebo zit sama a dufat ze raz príde ten vyvolený ( boli ma jak pisem ale je to tak ) nebudem sa na nic hrat proste som znicena uz zo vsetkeho a aon tiezm :( bohuzial je to tak aj napriek tomu ze sa strasne lubime:(

Čehún

Je smutné, že 2 lidé zvlášť po tak dlouhé době ukončí vztah, hlavně, když jsou problémy v "aktivitě" a podobně, tohle jsou všechno věci, na který se dá zapracovat a komunikovat o tom. Na vztahu se musí pracovat a jako nikde to v něm nejde samo, počáteční zamilovanost ho neudrží, pokud se v něm oba nesnaží. Paradoxem je, že se vztah ukoční, protože jeden z té dvojice nebo oba prostě nechtějí vydávat energii pro jeho záchranu, ale případnému novému vztahu ji věnují přehršel. K dokonalému vztahu se musí 2 lidi dopracovat a hlavně hledat to pěkné ne to špatné, že se 2 spolu najdou a jsou spolu až do konce života a nemusí se ve vztahu o nic snažit, to je jenom v pohádkách, bohužel spousta lidí žije v nereálném světě. V reálném světě si musíme všechno zasloužit a snažit se.

sonnia

ja tiez nebudem tu hovorit vsetko ale v podstate sme sa sa tak rozhodli aj ked to bol racej jeho napad jak moj..strasne mi chyba a ja neviem ako dalej!