poradte spravny deodorant

Príspevok v téme: poradte spravny deodorant
kolpi

zdravim vsetky slecny a chcem vas poprosit o radu...

za posledne roky som vyskusala uz mnohe deodoranty (vzdy dobrej,teda komercnej znacky- garnier,nivea,playboy,...) a vysledok bol vzdy rovnaky- prvych par dni som krasne vonala,no potom som si ocividne vzdy zvykla na vonu deodorantu a vnimala len pach mojho potu..

existuje nejaky deodorant, pri ktorom by sa mi to nestalo? alebo viete mi nejak inak poradit?
ci je problem v niecom inom?

kazda rada dobra,dakujem

WHISPER

ja pouzivam old spice whitewater tuhy.. a mam pokoj,.. krasne vonia, aj na chlapoch ked ho citim ze maju sprej..
trička s rukavmi nenosim len tielka...

+ treba očistit organizmus, zeleny čaj, žihlavovy čaj,..
najprv si budes nenormalne smrdieť lebo nečistoty resp. škodliviny sa vyplavuju potom... ale potom to uz bude mierne...

ja to tak robím a vidim resp. cítim rozdiel..

tiež je rozdiel v pachu potu či je pot zo stresu alebo z fyzickej namahy..

yaya77777

vždy keď potrebujem niečo silnejšie čo vydrži dlhšie (abo napr pri športe) tak jednoznačne značka adidas..

simka111

Ja používam tuhy aloe deo stick, je fakt dobrý.. a nezanecháva škvrny, ale radšej nepíšem viac aby nebolo že robím reklamu...

angela85

ja mam tento isty problem a som z toho zufala, moj satnik sa uz pomaly sklada len z bielych alebo ciernych veci, alebo veci na ramienka, aby neboli vydiet flaky
najlepsie mi pomaha rexona, niekedy som pouzila aj driclor, ale ked zlyhal ten a kedze bol bez voni, tak som hned smrdela, uz nie raz ked som bola v robote ci v skole alebo len tak v meste, tak som si utekala kupit tricko a antiperspirant, lebo som sa citila

veronika83

..to je normalne, ze tu vonu prestanes po case vnimat. Zvyknes si na nu a prestanes ju citit.
Ak chces pekne vonat, radsej zvol kvalitny ucinny antiperspirant a k tomu nejaky pekny jemny parfem, kt.ti bude pasovat. Nakoniec ta to vyjde lacnejsie ako cely den sa niecim postrekovat :)

kolpi

antiperspirant nepotrebujem..resp. potrebujem az moc :D po otcovi sa strasne moc potim, takze mi tie antiperspiranty nezaberaju, tak chcem aspon pekne voniat

Dove som myslim este neskusala, tak skusim :)

ale mali ste aj vy take skusenosti, ze ste vonali len prve dni, alebo som len ja tak cudna a nepomoze mi ziaden?