Co kupit priatelovi na vianoce?

mimka.a

thahaaaaa to je uplne super, to by som mohla kupit ale svojmu bratovi, ktory zije v tomto fitness svete, skoda ze moj priatel nie... :( ale je to velmi dobry darcek, pre niekoho kto sa tomu venuje

petaaaaaa

..no ja nakoniec kupim asi nejaku elegantnu koselu s kravatou a puzdro na mobil.... alebo ako som pisala, nejake luxusnejsie pero a diar... a pre dellya- nie, nie je to trapne, ale nevediet pisat, to trapne je..

lentilkaaa

jeeejda mimka.a ty chces poradit a nakoniec si poradila ty mne....ten medovnik je super napad...isto spravim a dakujem

No asi ja

mimka.a: Ďakujem :) Tak sa pustím do všetkého teda :D Ja som len chcel vedieť či to neni blbosť toľko vecí :D.. Tak čo sa týka mňa, tak mňa by potešil tiež parfem, to je taká vec čo sa zíde hocikedy to je na tom najlepšie :) A ten medovník je dobrý nápad, to by aj mňa potešilo, ja mám rád také veci ktoré vyrobí určitý človek pre určitú osobu :) To je také zlaté a vidno že si ten človek toho druhého veľmi váži :).. A tak mňa poteší všetko aj úplná blbosť :D Nie som taký že by som chcel vždy všetko to najlepšie alebo tak, to určite nie.. Ja som skôr na tie klasické darčeky alebo dáka drobnosť a to stačí.. Ale tak každému sa niečo páči no, ja som povedal len za seba že ma poteší všelijaká drobnosť ktorá je darovaná zo srdca :) Neviem síce čo má tvoj priateľ rád, alebo čomu sa venuje, ale niečo špeciálne na takú tému by sa určite našlo čo by ho prekvapilo ;) Výmyslov je kopec len treba hľadať :D

mimka.a

No ja asi - podla mna je to skvely napad, su to celkom originalne darceky, napr. ta mys, ak vas neico z tej rozpravky spaja, tak ju to uricte potesi a rozveseli ;))) a tie nausnice-tym nic nepokazis, to by brala urcite kazda baba, a kniha-stara dobra klasika...aj ked v dnesnej dobe malo kto rad cita, ja tiez patrim medzi baby, ktore raz za cas fantaziruju v nejakom dobrom romane :P A len tak pre zmenu poradt ty mne, co by teba potesilo, ako chalana keby si dostal na vianoce...ja rozmyslam ze kupim priatelovi nejaky kvlaitnejsi parfem :)a k tomu mu asi upeciem sama medovnikove srdiecko a napisem to co mu chcem tym vstekym pvoedat :D

No ja asi

Nechcem zakladať novú tému tak sa privtrem tuná...

Ahojte, potrebujem tak trochu poradiť aj ja, ja mám 19 rokov a priateľka 17.. Blížia sa Vianoce, a chcem svojej priateľke kúpiť to čo sa jej páči a čo mi ju pripomína :D.. Len neviem či kúpiť všetko alebo len niečo z toho.. No chcem jej kúpiť, okrúhle strieborné náušnice ktoré rada nosí, naozaj veľmi pekné za aj dosť veľkú cenu čo ma určite pošle do prdele :D Lebo nemá rada keď jej ja niečo platím alebo tak, ona mi nedovolí jej kúpiť ani dáku kofolu alebo tak keď sme niekde, furt chce platiť ona a už ma to štve :D.. Potom by som jej chcel kúpiť plyšovú hračku z rozprávky Tom and Jerry, presnejšie tú myšku :D Aj k tej rozprávke máme dosť veľa spoločného tak práve preto... :):D A nakoniec keďže má veľmi rada romantiku a veľmi rada číta, tak dáku romantickú knihu :).. Môže byť? Čo z toho vynechať? Neni toho moc? Rád si vypočujem vaše rady.. Ps: Sme spolu od marca ak by to niekoho zaujímalo pri pomoci :) :D

elca

MOJ PRIATEL MILUJE h o d i n k y
KUPILA SOM MU Z CESKEJ INTERNETOVEJ STRANKY TAKE ,NA KTORYCH JE VIDNO VNUTRO,MOTORCEK -PREKRASNE

Najčítanejšie články