Najlepsi make up?

nikaa

ja som tiez rozmyslala nad pouzitim makeupu z lekarne.. zacinala som na miss sporty.. ale pouzivala som aj maxfactor, maybelin, gabriela salvate.. ale ziaden extre efekt.. tvar som mala cervenu. .tak som si kupila ten dermacol Dermacol Make-up Cover ktory je sice extra kryci ale je to uplna maska.. nedal sa ani riadne rozotriet.. stacilo ze som len trosku vytlacila aj to bolo vela.. tak teraz neviem kde mam pokracovat.. zeby lekaren? :)

zebra.k

ja som niekedy na odporucanie kozmetiky kupila z lekarne avene make up, ale nic mi nepomohlo, lebo mam mastnu plet. neskor som sa dozvedela ze 99 percent make upov co som v lekarni odsledovala v zlozeni obsahovali silikon a ten vlastne sposoboval to, ze sa mi mastnila plet, lebo nedychala. teraz pouzivam fluid make-up annemarie borlind z lekarne a celkom zatial ok.je to 100% bio. cenovo sa pohybuju tie make-upy v lekarni okolo 20eur, niektore viac, ale menej som si nevsimla ze by stal. zalezi aj kolko maju ml. ja ked som si kupovala, tak som mala lesk zdarma, co je super :-) s dermacolom vsak skusenosti nemam hm...

maruska123

ten dermacol 24h som chcela aj ja vyskusat, ale ich odtiene mi nevyhovuju a hlavne je ich malo, jeden je velmi svetly a druhy zas moc tmavy a moc do ruzova

*inko

ja som bola neskutočne kedysi spokojna s dermacolom 24h. a potom zrazu akoby mi začal upchavať pory...velka zmena, a ten true match ma super konzistenciu, ked sem tam vytlacim nechtiac viac, tak neposobi vrstvene...fakt je dost prisosobivy:)

maruska123

jankaaaaaaa moze to byt aj tym, ale moze to byt aj tym, ze pred 5 rokmi si mala trosku inu plet, predsa len aj ta sa vekom meni a samozrejme ze nie len to ma vplyv, ale aj kozmetika aku pouzivas, strava a bla bla...to kazdy vie