antikoncepcia a prsia

jankaaaaaaaaa

v letaku to mas popisane, ze je to bezna vec. preto vymysleli hak, co nezadrziava vodu
nechapem preco ta hned napadne ze "si v tom"

Anony

jasne to mi je jasné :) A mmožem sa spýtať že sa tak vyznáš mala si aj ty niekedy taketo problémy ? alebo si v obore ? lebo vieš ked mám nejake príznaky alebo tak tak hned čo mi prve zíde na um je že by som mohla byť v tom ... a to mám 21 a mám strach ked počuvam všelijake príbehy ...

jankaaaaaaaaa

zjavne tvojmu lekarovi ide iba o jedno.. dostavat peniaze zato, ze ti tu hak predpisuje
a mimochodom kazdy iny normalny lekar ti povie, ze absolutne nezalezi na cene hak. lebo kazdej zene sedi ina. niektorej sedia tie drahe, niektorej sedia tie najlacnejsie a niektorej nesedia ziadne. podla ceny hak vyberat je totalna blbost.
a navyse na trhu nieje ziadna hak, ktora stoji 18e na mesiac!!! najdrahsia stoji tak 13e na mesiac
a ked mas take problemy ako opisujes, mal ti ju hned zmenit na taku, ktora nezadrziava vodu, tak to robi kazdy normalny lekar. ale aj tak, ked uz si zacala uzivat dalsi blister, musis ho dobrat dokonca a az potom mozes zacat s novou hak.
ak by ti lekar hak nechcel zmenit, ja by som zmenila lekara

Anony

beriem Lindynette 30 ... každy hovorí že to je riadne zla antikoncepcia no chcela som to vymeniť už pred tromi týždnami doktor mi povedal že ta doba kym si orgamizmus zvykne je tak 3 mesiace ... prve dva mesiace v pohode a teraz je to strašne .. pribrala som celkom vela ani som sa nevažila radšej ale nikdy som na bruchu nemala "pneumatiky" ... no a teraz tie prsia ... len on mi tvrdí že ostatne antikoncepcie su horšie a tie lepšie sa pohybuju od 18 eur mesačne ... kamaratka mala triquiler a ten bez problemov a stal asi 5 eur ...ale Maitalon ... tak som zvedava čo mi na to povie ... som zufala z tohto :( mojho stavu

Anony

pred tromi týždnami som u neho bola a som povedala že sa cítim plnšie ... povedal mi že ešte aspon mesiac ju mam skusiť a tak sa teraz v piatok chystam lebo je to ešte horšie ... a tie prsia su myslíš z vody ?