psychicky teror

Príspevok v téme: psychicky teror
eperke111

Ahojte rada by som sa s vami podelila o svoj pribeh a zaroven poziadala o radu.Mala som kamarata ktory ma zenu,ja som tiez vydata obaja mame rodiny.Stale sme sa o vsetkom pekne porozpravali,zdoverovali sa so svojimi problemami.Jeho žena ho vsak zacala podvadzat a zo mna sa stalo nieco ako jeho linka dovery,v kuse mi plakal do telefonu,vypisoval čo ma robit,a tak.Vlastne som ho udrziavala PRI ZIVOTE inak by si asi fakt ublížil.Začal to ale velmi zneuzivat.Dnes mi pise 40sms denne,manžel o tom nevie je dost ziarlivy preto som mu o nom nepovedala mohol by si mysliet zle veci.Telefon musim ale skryvat.Dokonca mi zacal vypisovat ze ma miluje ale podla mna je to blbost.S manzelkou este spolu ziju no ona ma milenca ani ho netají.V poslednom čase mi ale robí zo zivota peklo.Vyuzil vsetko co som mu kedysi povedala s cim som sa zdoverila proti mne.Teraz mi to vykrikuje.Ja blba som ho utesovala on sa mi chysta rozbijat rodinu.Naplanoval si ze si ma vezme,ze spolu utecieme....dobre vie že ho nemilujem no mysli len na seba.Ked mu vynadam,nevezmem telefon alebo neodpisem tak sa mi zacne vyhrazat.Myslim ze je psychicky naruseny.Jeden den mi vynada do k...v na druhy ma pozyva na obed.Otravuje ma v praci,stoji s autom pred domom caka kedy vyjdem.Ide z neho strach.Jednoducho nevie pochopit ze ja svojho manzela milujem a onho nemam zaujem.To čo robi je riadny teror.Je mnou uplne posadnuty.Rozhodla som sa ze si zmenim telefonne cislo no vela mi to nepomoze bude ma nadalej otravovat v praci.Uz fakt neviem ako sa ho zbavit.Viem ze je schopny vsetkeho.Uplne mu preskočilo.Vraj s ním mam byt preto lebo ja jedina ho viem pochopit.To co chcem ja ho nezaujma.Ide z neho strach.

User_37597

tak to konecne povec manzelovi.nikto nevravi ze sa tym nieco vyriesi.ignoracia uplna a manzel nech trocha zauraduje.