SAMOOPALOVAK

Lela

Ahoj Redbatica, ja používam také isté mliekouž tretí deň (mám pekný brondzový nádych) a som spokojná, nefarbí mi oblečenie. Tiež by som chcela vedieť na akom princípe funguje.

alternativa

Ked si nezmyjes samoopalovacie mlieko z dlani, mas za kratko zafarbene dlane. To naozaj nie je o vytahovani pigmentu. Ani teraz moderne opalenie nastriekanim nie je o pigmente. Tak funguju solarka. Z pohladu chemickeho by som si vyberala samoopalovak podla obsahu PRIRODNYCH latok v mlieku. Nepoznam znacky samoopalovakov, neviem ti odporucit.

redka

Mno pouzivam Johnsons holiday skin a trosku mi to uz farbi. Ja som len chcela vediet, ako to vlastne farbi. Lebo priatel mi tvrdil, ze latky v samoopalovaku vydrazdia pokozku tak, ze sa zacnu uvolnovat pigmenty z koze. Co je podla mna somarina. Lebo niektore baby tvrdili, ze im samoopalovak farbil oblecenie. Thak nefiem ako moze kozny pigment vyjst na povrch pokozky a farbit oblecenie. Podla mna len nejako zreaguje ten krem s kozou a posobemin vzduchu to potom zhnedne. musim zohnat nejakeho dermatologa nech to mam odborne podlozene :D

evi

takže ... princíp je jednoduchý - v tomto mlieku sú látky, kt. Ti pokožku zafarbia do hneda. No musíš si dávať pozor, aby si si mlieko natrela rovnomerne, pretože sa Ti urobia fľaky a vyzeralo by to ... zle. A na začiatok by si si mala urobiť test na znášanlivosť, pretože Ti koža môže reagovať na mlieko vyrážkami.