Strach, mihalnice

Príspevok v téme: Strach, mihalnice
Strawberryca

ahojte, bojim sa vazne :( dala som si spravit mihalnice 3D ako vysledok je krasny ...lenze ked mi to robila tak na konci som nemohla otvorit oci co mi zlepila so spodnymi mihalnicami a par mi ich odtrihla :( moje mihalnice su huste aj dlhe velmi pekne a chcela som im pomoct tym ze ich nebudem malovat ale teraz sa strasne bojim ci budem mat moje mihalnice ked mi tieto odstrani a v akom budu stave..chcela by som vedet ci je lepsie si ich dat cim skor dole alebo pockat cca mesiac kym tak trocha povolia ze pojdu lahsie dole aby to nebolo nejako nasilu..co je lepsie?a este sa chcem opytat dorastu mi na povodnu kvalitu mojich mihalnic alebo mi zostanu taketo? :((( uz nikdy nic si take nedam robit len si zelam aby som mala opat moje mihalnice ;( pripadne ak poznate nejaku vyzivu co pomaha budem rada ak sa ozvete..

Maja2411

Ahojte dnes sa mi stalo to že som si išla upraviť mihalnice klieštikmi ako stále dostala som tik do ruky a vytrhla som si všetky mihalnice mam úplne holé oko :( poraďte mi prosím čo mam robiť o 2 mesiace idem na svadbu.... no od dnes nosím umelé mihalnice bohužiaľ :(

Jana1010

Baby, ak máte poškodené mihalnice, alebo krátke a chcete dlhé, vyskúšajte prípravok na podporu rastu mihalníc a obočia HAIRPLUS: Tu ho nájdete za najnižšiu cenu: www.facebook.com

makanka

TAK POTOM TVOJA KOZMETICKA CO TI ROBILA MIHALNICE JE STRASNA AMATERKA MALA VOBEC ERTIFIKAT TO ROBIT? SPODNE MIHALNICE SA MUSIA PODLZIT ALEBO PRELEPIT ABY SA NEZLEPILI,,, A LEPIDLO S KT. SA LEPIA TRSY JE DOSTRANITELNE ODSTRANOVACOM LEPISLA NA TRSY, NIE JE VOBEC POTREBNE MIHALNICE STRIHAT A UZ VOBEC DAVAT DOLE TAK ZE TRHAT ALE PEKNE NANIEST ODSTRANOVAC A SU DOLE, A POTOM SA V ZIADNOM PRIPADE NEPOSKODIA VLASTNE MIHALNICE.

kerka82

Na toto som uz celkom zanevrela, ozaj po odobrati nemate pol roka mihalnice a vyzera to choro. A to vsetko kvoli 1 tyzdnu. Mne a aj kamoskam sa najviac osvedcilo revita serum, nie su to zazraky ale su to aspon moje vlastne mihalnice -odkaz odstránený-

Strawberryca

laura221
jak to pises s usmevom :D ... uz ich mam dole cca 2tyzdne a je to uz celkom dobre..zacina sa to podobat na tie moje :)davam si na to take vodicky a snad ich budem mat cim dalej tym krajsie..

laura221

Ahoj nic sa neboj nie si sama...aj ja som si to dala spravit a ked som si ich dala dole vypadla mi asi polka mihalnic..ale aj s korienkami tak dufam ze to dorastie nwm :)

ana955

Na tvojom mieste by som počkala, kým trochu odrastú a sami povolia. Myslím, že je najlepšie do nich ešte teraz nerýpať a nič nerobiť násilne :)

Strawberryca

bojim :( a budem dovtedy kym si neuvidim moje mihalnice...ale dakujem ti :) teraz ma trapi ze ci je lepsie dat ich dolu cim skor alebo pockat kym to lepidlo uschne odtial a mihalnice sa povolia sami a potom kozmeticke dat dole komplet aby boli co najmenej znicene...

ana955

Nie je za čo :) Neboj, určite skôr ich budeš mať ako do leta. Maximálne tri mesiace, myslím, že za takú dobu sa úplne obnoví mihalnica :)