Aký je najlepsi eroticky film pre dvoch?

sweet_lolitta

eyes wide shut som videla uz mnoho raz, je tam neuveritelne dusna eroticka atmosfera...:) ale ani raz som to nepochopila, aspon mi nevadi, ked si to pozriem opat :D

veronika83

Farba noci.. sice ziaden erotak, ale krasna dlhsia eroticka scena tam je, pekne zapada do deja, nic prvoplanove. Skus, bude to take obycajne kino pre dvoch a uvidis co to spravi :) To ma len tak teraz napadlo, ze som to dlho nevidela a akurat pocuvam hudbu z toho filmu v radiu..
Inak neviete z akeho dovodu uz nedavaju ziadne eroticke filmy v telke ???

wreck

este mi tak napadlo, skusil si vobec zistit, ci by o nieco take mala zaujem alebo sa to snazis vymysliet pre nu uplne sam?

wreck

este mam jeden tip, aj ked na to ste podla mna prilis mladi este. ale risknem to:

eyes wide shut od stana kubricka. eroticka psychologicka drama. u nas to vyslo pod nazvom siroko zatvorene oci alebo aj pod nazvom spalujuca vasen.

len hovorim, to je uz az pre starsich. ja som to moc nechapal ani ked som mal 28. ale ved skusit mozete, nahych slecien je tam dost a cele je to take mysticke. dokonca aj nicole kidman tam vyzera pekne.

daj sem kolko mate rokov. ci neporadime radsej nejaku erotickejsiu kreslenu snehulienku :-), lebo takto je to fakt len strielanie na slepo.