duchovné očisty

bella12

jajka, čo z toho, keď ja sám nie som ochotný pripustiť, že som urobil niečo zlé, keď nestojím o Božie odpustenie, pretože ho podľa seba ani nepotrebujem?

bella12

jedinou ozajstnou duchovnou očistou je padnúť na kolená pred Bohom a vyznať mu svoje hriechy... Všetko ostatné, čo ponúka ezoterika a okultizmus, len napodobuje to pravé, ustanovené Bohom.

Zamyslite sa: exorcizmus kňaza je napodobovaný exorcizmom liečiteľa/veštca, svätená voda je napodobovaná uhlíkovou vodou, anjeli - boží služobníci sú napodobovaní zlými anjelmi, ktorí sa prihovárajú cez "anjelské karty" či "anjelské liečenie", kontakt s Bohom je napodobovaný, alebo lepšie povedané nahradený vyvolávaním duchov. Najväčšie pošpinenie nám spôsobuje náš vlastný hriech, to je naša najväčšia tragédia. Boh očisťuje od hriechu tým, že odpúšťa, ak ho o to poprosíme, diabol hovorí, že toto očistenie nepotrebujeme a ponúka náhradu - očistenie od myšlienok (aby sme dosiahli čistú myseľ) či od zlých vplyvov (ktoré sú aj tak jeho dielom). Kto hovorí pravdu a kto klame?

Denizka, ak je to skutočný anjel/archanjel, ktorý neustále hľadí na tvár Boha a topí sa v jeho láske, nemôže Ti iné odkázať, než aby si sa pred Bohom pokorila, ľutovala svoje hriechy a snažila sa nasledovať jeho syna Ježiša. Never žiadnemu anjelovi, ktorý by Ti tvrdil, že si "svätá" a že nepotrebuješ pokánie!

bakeron

Ahoj pupucinka , dúfam, že ti to nebude vadiť ale písala som ti tvoj email potrebovala by som radu v tejto oblasti. Dúfam, že napíšeš. Ďakujem

pupucinka

mam s tym skusenosti..
chodievam na takéto očisty, velmi mi to pomáha.. ak by si chcela niečo poradiť, môzes mi napiat tu pupucinka@azet.sk