Malé prsia - komplexy

Príspevok v téme: Malé prsia - komplexy
MIchAella66

Ako by som začala. Mám už rok priateľa, s ktorým si rozumiem a zatiaľ nám je spolu super. Ale je tu taký problém, ktorý si možno len ja sama vytváram, neviem. Ide o to, že mám veľmi malé prsia, ale myslím tým skutočne malé, že samotná podprsenka A mi niekedy je veľká. Neriešila by som to, keby som nevedela, že môjmu partnerovi (ako takmer každému chlapovi) sa páčia prsia samozrejme väčšie). Už viackrát mi to totiž naznačil, ale samozrejme nie v zlom, naposledy včera. Na operáciu by som veľmi rada išla, ale zdravotné problémy mi to nedovoľujú. Predtým som mala 4 ročný vzťah a aj keď som spočiatku mala zo seba komplexy, nejak som to neriešila. No teraz sa cítim menejcenná, sex mám veľmi rada, ale nedokážem sa pri ňom uvoľniť, akonáhle si mám dať dole tričko cítim sa veľmi hlúpo. Neviem ako to mám riešiť. Mnohí si myslia, že nepatrím medzi tie škaredé ženy, ale ja sa cítim práve kvôli tomuto môjmu komplexu ako ten najškaredší človek na svete. Veď tak ako sa hovorí, prsia sú veľmi dôležité pre mužov, sú znakom ženskej krásy. Ako mám teda k tomu pristupovať, je nejaká žena, ktorá má rovnaký problém? Ja viem, že mnohí napíšu, niečo typu, väčšie prsia sú horšie, ale ja nemám pomaly žiadne. Ako mám teda začať mať rada samú seba?

bibba

ale v postate napisem sem este jednu vec, ze ma celkom nasralo to, ze ma tu niekto oslovil mojim menom, takze zrejme ma pozna. presla som si v noci na rychlo temy, do ktorych prispievala, ta "carmenka", aka drzost na anonymnom fore hovorit moje meno. si normalna? ale podla toho, ze si isla na silikony niekedy v maji a vies kto som a mas nieco proti mne, asi mozno aj viem kto si. ak sa tvoje krstne meno zacina na pismenko L, tak uz viac neryp, lebo ti dam protiutok a aj napisem cim sa zivis. davaj si pozor na SVOJE SLOVA, dobre moja?

bibba

Excita, tak potom sme uz niekomu s kamoskou splnili sen ak je toto ideal mat pri sebe blondinku aj ciernovlasku :D

75D. to mas stvorky a uz mas problemy?
ja mam 75C a v pohode. a to az taky velky rozdiel nie je.

ako som povedala. sexy je ten, kto si veri. raz mi povedal jeden kamarat, ze spal s jednou babou a ze nebola to ani ziadna j*bačka, ani nic, neviem ci mala velku rit alebo male prsia alebo nebola pekna v tvari, to uz neviem, ale ze ho velmi vzrusovalo to, ze sa vedela uplne odviazat a nehanbila sa. hanblivky nie su pritazlive. treba si verit, ze sme krasne a tak nas budu aj brat :) a vraj usmev robi velmi vela :)

Excita

Ked tvoj priatel tak rype s tymi prsiami, nech sa paci, ale nech ti ju zaplati on. Ak to mas urobit predovsetkym kvoli nemu. A este ked citam o tvojom riziku... ved si mu to urcite povedala, tak mal by sa o to viac snazit ta este presviedcat, ze si nadherna taka aka si a nie sa vytesovat, ze ked si TY nasetris na plastiku, tak pojdes... :(
Inak, ako sa hovori - zlata stredna cesta..to plati ozaj asi vo vsetkom... ani prilis male, ani velke prsia nie su vyhra.. ja mam 75D a uz teraz viem, ze po dietati pojdem na plastiku... v podprsenke ich kazdy obdivuje, no bez nej uz to uz zdaleka take ruzove nie je :D a to som mlada..
A este k tomu idealu krasy: ako pise bibba, tak suhlasim, aj ked asi najvacsim snom kazdeho muza by bolo mat naraz krasnu jemnu neznu blondinku a zaroven exoticku iskrivu vasnivu ciernovlasku :) Samozrejme obe by mali mat velke prsia a dlllllllhe nohy :-) xixi

bibba

a jasne, ze uz nemas lentilky, lebo tou plastikou, ktorou si podla teba pomozem raz ja si si uz pomohla ty, ze? niekto ma od prirody, niekto od doktora :D ;)

bibba

hehe ani nie. preco sa potom pacim aj arabom, turkom, albancom a aj inym cudzincom, spanielom, grekom ? :D nenamyslajze si. muzom sa nepacia blondiny/brunety. muzom sa pacia PEKNE ZENY.

a este jedna vec... provokacne sem pisem, myslim si, ze Miške som dala dostatocne najavo, ze sa kvoli tym prsiam trapit nemusi. a to, ze som tu napisala par priespevkov takych akych som napisala vyprovokovala carmenka. :)

a neboj sa. primitivna tiez nie som :) iba mozno niekedy... ale to aj vy vsetci raz za cas ;)

Lea123456

Ja mam malicke a mozem povedat, ze chlapi su z mojich prs aj tak hotovi a nemenila by som...

BIbba - ako mozes takto provokacne pisat do tejto temy, ked vidis, ze dievca sa trapi....a btw arabski, latino, azijski a co ja viem este aki exoticki muzi zase idu po blondinkach ako vcely na med ty vlasova rasistka :D troska si primitivna, ale spravne, ako sa do hory vola, tak sa ozyva...musela som to napisat, prepacte, trocha mimo temu...

emma006

ja mam 23, tiez mam male prsia, doslova, a tiez mam z toho aj komplezy, hlavne v lete, ked sa mam obliect do plaviek, alebo do siat s vacsim vystrihom... okrem toho su aj ine veci co sa mi na sebe nepacia... aj som rozmyslala o plastike (nie kvoli priatelovi, ale kvoli sebe)... a priatel mi aj povedal, ze branit mi v tom nebude, ale vzdy zdoraznuje ze kvoli nemu to robit vobec nemusim, ze sa mu strasne pacia take ake ich mam
navyse, vzdy ked mam komplexy, tak si poviem, ze je strasne vela ludi ktori maju ovela horsie problemy ako ja...