Ako utratit skrecka?

Príspevok v téme: Ako utratit skrecka?
HELPHELP

nevie niekto ako utratit skrecka mame jedneho doma s velkzm nadorom vcera bol v pohode no dnes rano sa ledva pohol a ako som dosla zo skoly tak len tak lezi ako mrtvy a dycha...strasne sa trapi uz sme stihli zajst aj na veterinu ale veterinar tam nieje takze ho utratit nemoze...ako mu mozem pomoct sama ??? nejak rychlo aby sa uz netrapil :(

miladaskangt

ak sa ti dozil 4 rokoch,tak si sa onho velmi dobre starala,pretoze maximalne zitie skrecka je do 4 rokoch.je mi luto,ze uz zomrel,ja som tiez chovala kade co,ale co uz.a co mu pichol veterinar nieco?

HELPHELP

neskor vecer sme zasli na veterinu ked uz veterinar ordinoval a uz ma po trapeni...az mi padol kamen zo srdca...bol to taky maly milacik ved som ho mala skoro 4 roky...a strasne trpel :( chudatko

MiRkAAAA232

ja osobne by som ho nehadzala ani netopila :( mrzelo by ma to oto viac :( ked si mala k nemu nejaky citovy vztah.ak ti je jedno ako zahynie tak ho daj otcovi nech ho buchne niečim :( ale ja by som to nerobila sama lebo by som to po prve nedokazala a mala by som strasne vycitky aj keby viem ze teraz trpí!

MiRkAAAA232

urcite nie zhodit z balkona...skus zavolat nejakemu veterinarovi..na internete najdes cisla a skus sa ich na to opytat.