Vichy fixačný púder Dermablend 28 g

mmm5656565

ja mám 35,ale len vzorku a je mi tak akurát, chcela by som vyskúšať 45,len sa bojím, že mi bude už tmavý...skočím ešte asi do lekárne,len neviem či budú mať z toho odtieňa vzorku...ja som takisto používala ako podklad od biodermy zmatňujúci- kryl,ale len trošku

skraska

inak ja odporucam ten dermablend aj ako korektor.. ja to robim tak ze si dam normateint (podla mna aj ten trochu kryje) a dermablendom dokorigujem nerovnosti. dam puder a je to. Inak skoda ze nerobia viacej odtienov, 15 je na mna moc svetly a 25 moc tmavy, preto si kupujem dva a miesam. Velikanska vyhoda makeupu dermablendu - vydrzi straaaasne dlho.

maruska123

fixacny puder nema kryt, ma len zafixovat make-up, aby lepsie vydrzal a vyzeral....na krytie sluzi kryci puder

mmm5656565

práve že ja potrebujem aj zakryť, aj ked nie až tak veľa, ale aj tak....a ten normateint je asi taký ako od biodermy, ktorý vôbec nekryje...

skraska

puder je transparentny, nezosvetli. Ja mam tiez mastnu plet, prave preto som zvolila tento lebo zmatni plet na dlhsiu dobu. Ak rozmyslas nad pudrom, skus ho, podla mna budes spokojna. Ale pri tom makeupe by som fakt bola opatrnejsia, ak nepotrebujes moc zakryvat ale skor zmatnovat tak mozes skusit makeup Vichy normateint.

poiu

Dermablend je najviac kryjúci makeup-vyskúšala som ho,ale vyzerá ako maska,časom stuhne a vyniknú jemné vrásky,/cítila som sa nesvoja/,ktoré pri jemnejších štruktúrach zloženia mejkapov tolko nepozoruješ,doporučujem pri fotení a pod.aktivitách,kde nie je príliš zapojená mimika,pre bežný život nie,len ak by si mala extrémne problémy a nedokonalosti,doporučujem kvalitné krytie od známych kozm.značiek,krytie je prirodzené...

mmm5656565

ja som si bola včera po vzorku,rozmýšľam nad ním...a preto som chcela niečo vedieť o tom púdri lebo ja mám mastnú pleť a dermablend asi nie je vhodný na tento typ pleti...že či mi ten púder trochu nezmatní tvár...

skraska

hej hej, vichy dermablend tiez, mne tato rada sadla, ale treba skusit vzorky najskor, kazdemu nevyhovuje, ak clovek nema rozsiahlejsie nerovnosti pleti tak by som urcite zvolila nieco lahsie.