co si mam o tom mysliet ???

Opica44

No inu určite ma to tím som si ista...Ale načo tolko tahat za nos...To su typicky chlapi či ženatý či slobodný niektory sami nevedia čo by chceli a tak radšej zranuju naše city....Heh a mi hlupe daktoré naletime tim ich sladkim rečičkám....

nepoviem.

1. stratil cislo
2. nestratil ale vypytal si ho len zo slusnosti
3. nestratil ale este v ten den ho zahodil
4. este mu daj par dni a ak nezavola plati bod 1, 2 alebo 3

Opica44

Ja som sa zoznamila z jednim mužom je to us približne 4 mesiac Všetko bolo také krásne... Aš jedneho dna v pondelok sme sa videli naposledi rano od vtedy mi vola cez tyzden len ras povie že potom ešte zavola a nič v sobotu vobec a v nedelu heh cakam ci vobec zavola...Najhoršie je čakanie na ten sprosti mobil či vobec zavola....Ale už som si zvykla a si myslim že ma už nechce vidiet a o mna nestoji....Ale tak čo sa da robyt takí je život..Aj ked ho občas vidim a on mna nie bo býva nedaleko.Mohol my aspom povedat že uš somnou nechce byt ako sa takto zbitočne trapiť kím fakt zavola...

ivana45

tinka, nemysli si nic. ak ti nezavola do 2 tyzdnov, uz nazavola, pust to z hlavy.
Niekto zbiera znamky, niekto tel. cisla.

tinka46

uz som bola :D a bolo fajn okej ja viem ze to vypada ze riesim take hluposti len som si myslela ze sa uz ozaj neozve tak som chcela pocut nazor a vdakaaa za vsetky :)

*inko

vy ste všetci takí pesimisti :D
jejda, tinka, čo riešiš :)) veď ti zavolal, a že to nebolo do nedele 23:59? a čo :D tak smola no, asi mu prišlo do toho niečo, neozýva sa ti po roku:))
keď teraz odmietneš aby si zase netruchlila, keď ťa už nikam nepozve.. keď chceš, choď..keď nechceš, nechoď :)
ženy ženy :) sme my teda

tinka46

Tak dotycny sa dnes ozval a chce sa zajtra stretnut.. co by ste robili vy ?? etraz neviem ci mam ist alebo mam proste povedat ze akurat zajtra nemozem ze nekedy inokedy.. lebo povedal ze sa do konca tyzdna ozve a je pondelok tak ja neviem teraz mi zavolal a ja mam hned ze ano ano jasne stretneme sa???

0mega

1. je diskeltik a zle napisal cisla
2. ma zlu pamat, a zle si zapamatal cisla
3. zabudol dopisat komu to cislo patri
4. nasiel si inu