Hrdinstvo za klávesnicou...na zamyslenie

marian89

na tejto stránke je úplne normálne, že si ľudia napíšu, čo by na verejnosti nepovedali, riešia sa tu väčšinou problémy a tie by mali ostať v úzkom kruhu rodiny, keď sa niekto bojí vyjadriť svoj názor to je už iná vec

pozri-

...ja som sa o tomto fore dozvedela z casopisa-kedy som hladala pre seba nejake rady koli zdr.problemom...
zacala som tu chodit a hned 1.den som narazila na cloveka ktory ma upodozrieval ze som dilerka nejakych produktov...
toto forum mi prirastlo k srdci-pretoze som tu nasla okrem neserioznych ludi aj SERIOZNYCH LUDI-KTORY VEDIA PORADIT-POCHOPIT...
...ale ja som na toto forum aj tak nezanevrela a obcas sa tu mrknem co je nove...
a ci som hrdina za KLAVESNICOU?urcite nie-chovam sa presne tak ako aj v reale-len tu je to vsetko skreslene a kazdy cloveka posudzuje podla napr.pravopisu a podla nazoru na danu vec a niekedy z toho vzniknu hadky-v reale by sa tazko stalo aby-ked pridem do konfliktu s clovekom-aby mi zacal vycitat pravopis...
v reale sa nezviknem s ludmi natahovat a hadat-ak vidim ze to nejde kaslem na takeho cloveka-pretoze ludia sa snazia krikom vyriesit vsetko a ja nekricim a neprekrikujem ludi-KASLEM NA NICH A AK NEDAJU POKOJ A STALE DOBIEDZAJU RIESIM TO INYM SPOSOBOM ALE TO UZ SI ZA KLOBUK NEDAJU.
...za klavesnicou je to ine-tu si mozem povedat co chcem /a nikto nemozem po mne hulakat/a ked mi niekto nestoji za to-nereagujem...
ale urcite sa na nic nehrajem...

jahodka123

Ja som typ, že čo na srdci, to na jazyku. Takže nemám problém si svoj názor na danú vec obhájiť s danou sobotu aj zoči voči