Vždy plače ked ide spat

Príspevok v téme: Vždy plače ked ide spat
Rika89

Ahoj mamicky potrebujem nutne poradit...mam 5 mesacneho synceka a posledne 4 dni je neznesitelny..ked ho idem dat spinkat ci cez den alebo vecer strasne place ...nepomoze ani kocikovanie,ani ked si knemu lahnem,nic...chcela osm ho nechat aj vyplakat ale je vytrvacny a plakal by aj hodinu a aj tak nezaspi..a aj nam to tak trva asi hodinu kym zaspi..doteraz zaspaval pekne sam bez placu dala osm mu iba cumlik a on si sam zaspinkal...neviem preco taka zmena...som strasne vycerpana stoho ... cez den sa pekne hra,prebalim ho napapa sa a vypyta sa spinkat a nahle ako ho polozem do postielky alebo hocikdy spusti plac...dam si ho naruky tak sa a ukludni a potom zase dookola...STRASNE vas rposim o radu aby mi zaspinkaval bez placu...a nervacenia...PS:nedojcim,papa nutrilon ,a kasicky...

panča

a nema problemy s bruskom? mALICKE DETI MAVAJU KOLIKY A VTEDY STRASNE PLACU.Vyplakat ho-to asi nie je riesenie, este skoncite aj s pruhom. Skus mu davat pit fenyklovy alebo rascovy caj (v troske vody vyvar par kuskov feniklu alebo kminu.Netreba na to ani sladit).Staci par hltov/lyziciek.Pred spanim mu kruzivymi pohybmi masiruj brusko. Za vyskusanie nic nedas (na masaz mozes pouzit detsky olejcek)

ta3

ja som mala so synom (teraz uz ma 28) taku skusenost, ze casto plakaval a nic nepomahalo, raz som uz bola zufala, ked uz od placu az zvracal, tak som sa v zime v noci kocikom zobrala na pohotovost do nemocnice, lekari nevedeli zistit pricinu, az raz som sa postazovala kolegyni a az ta mi dala konecne vybornu radu, ze niektore deti, ktore chytro rastu (ale vraj vacsinou chlapci, aj kolegyna mala tento problem iba so synom) maju bolest klbov, aby som synovi podala acylpirin, vtedy bol malicky, no mozno mal pol roka, tak som mu davala 1/4, vzdy to zabralo, potom, ked uz bol vacsi som drzala polky acylpirinu na mieste, kde sam dociahol, ked sa v noci zobudil na bolest a nemohol spat, trvalo to mozno aj 5-6 rokov, ale acylpirin vzdy zabral, takze skus vyskusat toto, mam taky pocit, ze aj u Tvojho synceka je to presne toto, niekedy rady starych mam alebo skusenejsich ludi su lepsie ako od lekarov a su na nezaplatenie

123nezufaj

inkulik nie ja mam babo, ale sestra :) mava v nocny tzv. nocny des sa to vola doktorka povedala. Je to take zvlastny zalostny plac v noci a neda sa nicim zastavit. Ani oci neotvori, proste sa musi vyplakat, ale pocul som, ze to deti mavaju tak som pokojnejsi :)

*inko

nezúfajko, a prečo neprídeš pozriet aj nas vedľa? :)
a ty máš bábo?
inak z toho si nič nerobte, ja doteraz plačem keď mám ísť spať :)))))))

123nezufaj

nas drobec nema este ani dva rocky, ale je mi stale tak luto ked placka a nevieme preco tak musi z toho vyrast :)

jajka001_

ten krik hmm nepamatam presne, budil sa s vykrikom ale potom sa rychlo ukludnil, mozno dva mesiace? tri? fakt neviem, dlho to netrvalo, to budenie s vykrikom, to bol uplne taky desivy vykrik, ze sa niecoho hrozne zlaknes. ale to budenie mu ostalo doteraz, ma sest.

123nezufaj

nasa malinka sa zas v noci prebudi a ma nezastavitelny plac :( nicim sa ju neda upokojit, ani oci neotvori. Musi sa len vyplakat a potom to prejde :(
Lekarka povedala, ze je to u deti dost bezne, ze sa to vola nocny des snad to prejde.