analny sex

Príspevok v téme: analny sex
lole

Moj priatel odo mna chce analny sex, niezeby ma do toho tlacil, ale mne sa to hnusi. Parkrat sme to skusali, ale vzdy ma to velmi bolelo, takze sa do mna nedostal. Moze to byt aj tym, ze priatel je pomerne dost obdareny(20 cm) a tiez ho ma dost hrubeho? Ja mam este k tomu problemy so zlatou zilou. Mate nejake skusenosti s analnym sexom aj s pripadnymi komplikaciami, ktore mozu potom nastat? Kamaratke sa pri tom natrhol analny otvor a mala aj nejaky zapal. Stava sa to iba ojedinele, alebo casto?

mirus

ja mam podobny problem, nakoniec som sa nechala "ukecat" a bolo to dost dobre...
v kazdom pripade odporucam lubrikant ( mierne znecitlivujuci je lepsi ), mne sa najviac osvedcila poloha, ked lezim na bruchu a on na mne, pri "klasike" ma to neznesitelne boli; inak som si to trochu natrenovala s vibratorom :) ALE ak to naozaj nechces, tak pokial mu na tebe naozaj zalezi a nie je to uplny somar, tak to musi respektovat

majestic

Ako tu uz bolo spominane, nerob nieco do coho sa musis nutit. A pokial mas zlatu zilu, tak uz vobec nie. Pokial priatelovi na tebe aj zalezi, tak to uz od teba nebude chciet. Hlavne mu to vysvetli.

Dug

Ked sa ti to hnusi tak to v ziadnom pripade nerob, ty jeho tiez netlacis do veci, ktore sa mu v sexe hnusia. Pri sexe by ste si mali uzivat obaja...

A keby ste to este skusali tak treba pouzit nejaky lubrikant a ist na to pomaly.