Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?

Príspevok v téme: Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?
pimbim

Chcem sa spýtať, či aj niekomu z Vás sa okolie posmieva kvôli Vašej zdravej životospráve.. Ja už som z toho trošku vedľa, nedá sa stále si ich nevšímať. Niekedy keď doma nestíham raňajky a donesiem si do práce vločky a sójové mlieko alebo napr. celozrnný chlieb, kolegyňa sa len pozrie a povie "ja ťa ľutujem".. alebo dá nejaký iný primitívny komentár. Je to normálne? Pokazí mi to celý deň. Pritom ja to mám rada, robím to pre seba a vôbec nie nasilu, ja proste nechcem mať v päťdesiatke zanesený celý organizmus, cievy, črevá... Ale pre ostatných som ako mimozemšťan len preto, že neraňajkujem biele rožky so salámou a na obed si nedám rezeň s majonézovým šalátom. Niekedy už fakt neviem ako reagovať...

Milky

Jasne. Ked vidim, ze niekto ma ovsene vlocky, rehocem sa mu. Ako moze jest take nechutne lepidlo. Ved to vyzera, ako keby to uz niekto minimalne 2 razy zjedol a nesadlo mu. Ked sme chovali prasiatka, takto vyzerala ich ranna strava. Mimochodom, i ja si uz pol roka denne o 9 davam vlocky, ale iba koli tomu ze je to zdrave. Ale ze by mi to chutilo a trhal by som sa.
Tmavy ci celozrnny chlieb detto. Jedavam ich, ale biely chlebik z Grobu ci vianocka z Rakuska je mi milionkrat chutnejsia. Ale kupujem tmavy, lebo je zdravsi..

sweet_lolitta

ja som zazila to iste, resp nie posmech, skor udiv, ze som padnuta na hlavu, ak si rano nekupim coffe-to-go s ekovou bagetou z tesca, ale tiez som si balila vlocky s acidkom a pokrajanym jablkom. Nasledne to dopadlo tak, ze spoluziackam to nedalo, ochutnali a potom chodili s tym do skoly aj oni :D
Obcas mam cudny pocit, ked si takto hlavne zoberiem obed so sebou a on vyzera v miske inak ako na tanieri, ked sa mi mixuje v kabelke, no chutovo je samozrejme ok.
Ja som sa vsak nenechala odradit, ved preco aj? Mam super postavu, citim sa fajn, tak naco sa nechat odradzat kolegynami? :)

evcca

ja si myslim, ze ludia rypu do tvojej zdravej stravy preto, ze sami to nedokazu a mooooooc by chceli a ved obrana je najlepsi utok pre nich.
mna maju tiez za mimozenstana uz dobrych 6 rokov a casom ich to prestalo bavit cumet, ze co jem.

jahodka123

Ja ti poviem - nevšímaj si ich. Nevšímaj si ich, lebo to je len čistá závisť, pretože oni by bez tých ich mastných chlebov nevydržali ani deň. Ja som sa tiež dala teraz na zdravšiu stravu a len čakám komentáre. Ale to treba ignorovať. U nás komentujú všetko. Kto má čo oblečené, kto čo žere, nemajú problém doliesť k tebe a čumeť ti do taniera. Neznášam to, ale ignorujem. Síce majú pocit, že som hundroš a som zdutá, ale ja si ich len nevšímam. Na priblblé otázky neodpovedám a tvárim sa, že nepočujem.

uhlie

Pred nejakym casom bola prave biela muka podozrievana z toho, ze sposobuje vela chorob. na jej bielenie sa totiz pouyiva ALOX a ten prave moze poskodzovat pankreas a ine organy. Takze sa nemusis bat, ak sa stravujes inak ako ostatni. Otazka je len , ze aka strava je zdrava.

0mega

ano, kamos stale nechcel uverit ze "nemam rakovinu" lebo nejem maso z obchodu..

hehe

ja sa im smejem, ked ukazem na ich sádlo, a nemoznost sa rozbehnut a praktizovat sporty, lebo su obezne prasce.. zijuce na rychlostrave atd..

potom ich ta chut sa mi smiat prejde ;)

nie kazdy by ale zvolil ofenzivnu defenzivu.. tak potom jedine ignorovat :)

respektive ich mozes zacat poucovat, a tak donekonecna, ak mas k dispozicii este tak zo 200 rokov zivota..

(zivot ma naucil, ze "zo psa slanina nebude" ... )