HAK na akné...

lima

:) všetko čo používam alebo mi pomohlo som ti napísala už do prvého príspevku...teda každý mesiac ku kozmetičke potom umývam repíkom nech sa to dobre zahojí...a prírodná kozmetika z ružovej vody ...momentálne už nemám problém zo zapálenými vyrážkami akurát podkožné a tie mi vytlačí kozmetička...

Ellaa

ak ešte máš nejaké rady, tak šup sem s nimi... čo ti pomáhalo alebo v respektívne pomáha? zinkovu masť si nepoužívala?

lima

fu už si presne nepamätám ale mám pocit že okolo 2 eurá max do 3 eur a neni začo dakovať :) rada poradím, podakuj až ked budeš mať lepšie výsledky :)

lima

ano mam skusenosti aj s tou mastou ked máš takú zapálenú vyrážku že už cítiš že tam je hnis alebo už ho vidíš a nechceš to tlačiť aby si to moc nedodrbala tak si to dáš a ona ti ten hnis pekne vytiahne odtial potom len utri zo servítkou...ale nelieči aké skôr ten zápal ...to sírové mydlo je fakt super ak sa ti bude zdať že moc vysušuje a bude štípať tak na pár dní ho vysadiť a potom zase môžeš...:) a skus aj ten repík ked to bude zlé uvidíš ake zazraky to robí

lima

ahoj nedávaj si hak pomôže na chvilku a spraví niekedy aj viac škody a ani ten roaccutane by som si ja osobne nedala musí to byť hrozné svinstvo...hentie vecičky vodičky krémiky pomôžu dočasne kým si na to pleť navykne...ja som mavala fakt zlé aké a tiež mi už dala aj hak aj roacutane mi chcela dať no som rada že som si to nedala čítala som že niekomu aj vlasy s toho vypadaju uplne ti to dodrbe žľazy...ja teraz neberiem ani hak no po jej vysadení to bol zase horor no začala som používať prírodnú kozmetiku z ružovej vody a pravidelne navštevujem kozmetičku ktorá ti to vyčistí najlepšie je ked dáva potom laserovu masku a chod aspon raz za mesiac po pár mesiacoh je po probléme...ale je možné že mám aj nejaký iný problém takže ak chceš daj si tie vyšetrenia urobiť..no veľmi dobré sú prírodné veci na akné ako napríklad umývať sa repíkom normálne ako čaj len sa tým umyť a potom si kup aknepur je to taký zásyp ako detský len obsahuje zinok a vysuší to akné a kup si aj vitamíny zinok...ja beriem zinkosel a zlepšili sa mi aj nechty :) a neni ani drahý..a potom ešte veľmi dobré je aj sírové mydlo tiež sa da kupiť v lekárni a je lacné to vysuší zaručene :)

jajka001_

a ani hak ti nemusi pomoct. ja som uzivala diane 35, TROCHU mi pomohla ale mozno by mi bol viac pomohol nejaky liek, ja som rovno zacala s diane lebo som sucasne si potrebovala nechat predpisat hak. po dva a pol roku uzivania tejto najsilnejsej hak ked mi to fakt ze nepomahalo uz tak som to vysadila, a teraz po troch mesiacoch mozem povedat ze mam plet kludnejsiu a nove vyrazky sa mi netvoria.
mozes mat hormonalny problem ale chod sa nechat vysetrit a riadne lieky si predpisat lebo hak snad nechces brat cely zivot. hak ti potlaci priznaky, znizi mastenie pleti ale pricinu neodstrani, na tu musis prist. mozno mas problem s nejakym druhom potraviny. mozno mas zapal v tele.

sumsumienka

Ak ti akne velmi prekaza a strpcuje zivot, mas stredne tazku alebo tazku formu akne, trvaj na tom Roaccutane.
Nesmies pri nom vsak otehotniet a priprav sa na to, ze ti budu vysychat pery, plet a pokozka hlavy. No akne sa zbavis raz a (pravdepodobne) navzdy.

jankaaaaaaaaa

ano , berie sa krv a zistuje sa ci nemas nejaky zapal v tele, to by ti mohla kozna spravit, skus ju o to poprosit, alebo si najdi nejaku inu odbornicku