Nazor zeny

0vecka

2 bibi jj presne tak to beriem aj ja... ale viac krat sa mi stalo ze takato bola zadana tak som xcel len vediet ze ci som mimo alebo co...

bibi123

je to take zoznamovacie stretnutie.. ak berieme do uvahy, ze ma urcite moralne hodnoty, tak mozeme dedukovat, ze pokial by mala priatela, tak nechodi na chat a nestretava sa s cudzimi muzmi...:O)))
pokial sa bude ochotna stretnut aj 2x, to uz by znamenalo mozne rande...

0vecka

to nebol jeden mail ale asi tak 8 ... a tiez mi to prislo divne ale zdala sa mi celkom mila ... kto vie mozno sa jej pacim...

jajka001_

ja by som po jednom maily na stretko nesla, bud si trufa alebo jej to je jedno, a berie cokolvek...ktovie ved uvidis, ale ako rande by som to nebrala. stretnutie s muzom, otukavanie.

0vecka

ee nehovori ale ja som v nemecku a ona je domorodkyna... takze ja som ten divny.... nejako sa to uz moc rozobera ale urco nemam zaujem o ziadnu jednorazovku... ona je skor taky intelektualny typ oproti mojej byvalej ktora bola tupa jak poleno... :-D

dobra vila

Ovecka- a ona je odkial? Zo SR??(kedze si pisal, ze je to celosvetova stranka ludi z celeho sveta a teraz ten jazykovy kurz, nehovori po slovensky?...)