Používanie lampy Solux - vedľajšie účinky...

Príspevok v téme: Používanie lampy Solux - vedľajšie účinky...
Simonka :)

Dobrý večer, som 30-roč. žena, ktorej nastali problémy po použití tejto lampy, skúšala som to na svojom zdravom synovi (6rokov) a po 2 týždňoch sa prejavili určité príznaky, ktoré by nemala táto lampa mať. Začala ho bolieť veľmi hlava, mal závraty, porušil sa mu metabolizmus (rýchlo priberá), porucha reprodukčnej sústavy, čiže pohlav. orgánov (vťahujú sa mu do brušnej dutiny semenníky aj penis), porucha krvného obehu (pálenie v rukách, nohách, pohlav. orgánoch...), porucha nervovej sústavy (mykanie rukami, očami samovoľne), porucha zraku - šedý zákal, tieto isté problémy nastali aj mne. Bola som s tým už asi u tucta lekárov, nikto mi z nich neporadil, čo mám robiť, nikto mi s tým nevie pomôcť, lebo nikto o tom nič nevie...Prosím Vás o pomoc! Súrne!!! Ďakujem!

sosannah

no uskodit by vam to mohlo jenom v pripade, ze mate porfyrii(prominte ze se tady pridavam tak pozde)coz je dedicne onemocneni, mne to prijde jako hormonalní porucha, ale je zajimave, ze se to projevilo az po te lampe, takze by se klidne mohlo jednat o nemoc kde je zpoustecem svetlo-coz porfyrie je..

Aquabela

ja mam so soluxom skusenosti dobre, alebo dalo by sa povedat, ze nijake. Moja dcera mala akurat raz horucku po pouziti soluxu (mala upchate dutiny) ale dala som jej Nurofen a preslo to. Inak je to naozaj zvlastne...nikdy som nepocula, ze by solux mohol nieco take sposobit. Ja by som utekala k lekarovi v tomto pripade.

adaKava

Simonka - napis mi ako sa mate a ci ste uz OK....ak nie, napadlo ma, ci ste neuzivali koloidne striebro...je to tazky kov a pri nadmernom oralnom uzivani si myslim, ze moze sposobovat urcite problemy....tiez som z neho bola cela paf, az kym mi o tom nepovedala lekarnicka a odmietla mi ho predat....

adaKava

Simonka, aj ja si myslim ze solux nie...Ak mas take symptomy ako tvoj syncek, mozno ide o nejaku dedicnu chorobu...Alebo nieco v jedle....ale tych symptonov uvadzas tolko, az sa mi nechce verit, ze niekto moze trpiet tolkymi poruchami....
Ak by si mala v okoli nejakeho ludoveho liecitela, skus to...ak by si nemala kontakt na ziadneho, napis tu na stranku tvoj mail, aby som ti ho sukromne poslala....

drummer147

UV a aj IR ci uVlny - len ohrievaju !!! sice UV je ionizujuce ale v takych davkach iba opali ... SOLUX je uzitocny "sterilizacny pristroj" - je to len baňka s plynom ktory excituje v podobe fotonov ako UV nechce sa mi pocitat kolko eV ale nic to nesposobuje len pomaha a dodava nam vitamin :-D. tieto ...tamtie problemy su z ineho zdroja Toď vsio.

jaanna

nechapem,preco si to skusala na zdravom synovi....a SOLUX nema take vedlajsie ucinky...Mam uz roky doma,pouzivam ho a nic take nepocitujema ani som o tom este nepocula...Mam dojem ,ze obaja mate skôr psychicky problem...

Jessi_1111

tak si to najskor mala otesovat len na sebe! detickam by som nikdy nic take nedala! aj s liekmi robime velmi opatrne.

Simonka :)

No... Nie je to hlúposť, nevymýšľam si nič, je to tak, je to možno neuveriteľné, ale je to tak. Lebo je to infračervené žiarenie a nejako nám to muselo uškodiť. Ale teraz mám dilemu...pretože to môže byť aj psychický problém alebo takýto, lebo aj to mi už povedalo pár ľudí, ale skôr si myslím, že fyzický.