Vraj revolučné chudnutie, o čo ide?

Maoam

ale vsak to je uplne jasne, ze je to dalsia blbost a tahac penazi z ludi, ktorym sa nechce chudnut normalnym sposobom...uz len fakt, ze sa neuvadzaju na tej stranke ziadne zmysluplne informacie, same zahmlievanie, musis sa zucastnovat nejakych prednasok atd....a jasne ze tam bol hned link na to, ze ak chcete pre nas pracovat, zaskolime vas....bla bla bla

dalsie vymyvanie mozgu a penazenky

vsak je XY dostupnych stranok ako o detoxikacii, tak aj o roznych dietach (cojaviem dukanova a pod), kde zadarmo dostanes vsetky informacie, tipy, jedalnicky, su tam fora, kde si ludia mozu vzajomne radit a informovat sa, mas tam niekoho kto to tam spravuje a pripadne odpoveda na otazky

a nehovor mi, ze ta to nezaujima kvoli tebe samotnej, clovek hlada info takto ako ty, ked ho nieco velmi zaujima a potrebuje to

Zvedavka

Tak po poriadku, písala som, že hľadám niečo na chudnutie??? pýtala som sa len, či to niekto skúsil, lebo všade mi vyskakuje táto reklama a z čírej zvedavosti ma zaujíma, o čo ide...nič viac...Zaujíma ma obsah tých kurzov, či sedení...a názor niekoho, kto to už skúsil...a myslím, že som ani slovkom nespomenula, že tak chcem chudnúť ja...zas názor a komentár od veci...ako 90% obsahu celého tohto fóra, vždy sa tu nájde nejaká múdra vrana...

Zvedavka

Zas samé príspevky od veci...pýtala som sa len o čo ide, lebo nikde na nete som k tomu nič bližšie nevidela...ja už chudnúť nepotrebujem, zhodila som za 4 mesiace 19 kíl...a nie revolučnou diétou :-)tu je každý múdri, ale k veci nepíše nikto

doubledog

revolucia v chudnuti prebehne az vtedy, ak sa tucni ludia prestanu zhanat po revolucnych metodach chudnutia a zacnu chudnut tak, ako sa ma.

a to znamena nikdy.

evik1

Aj ja som čítala,resp.prišla mi správa o tabletkách roka za 3 dni 15 kg a také bláboly,keby to fungovalo,tak by samé prvé v amerike nebolo toľko obéznych-trapne,ako píše M.V.vo svojej knihe:ludí tento spôsob fascinujúco priťahuje,lebo sú pohodlní odriekať si,navykať a zvykať si na novú životosprávu,či nebodaj zdvihnúť zadok a ísť sa hýbať,nehovorím cvičiť,lebo aspoň hýbať sa treba v určitej TF.Výdaj vyšší ako príjem,nič a nikto iný za nás neschudne,len naše svaly,tam to prebieha.Nič nerozpúšťa tuk,ani nepožiera a už vôbec nie pri vetách typu:pri rovnakom príjme potravy ako doteraz a bez cvičenia!!!Akurát vám to spôsobí také tráviace ťažkosti,že si na jedlo ani nespomeniete,možno za dva dni stratíte vodu a potom pekne naspäť jojojoooooooooooj.Aj ja viem,kde robím chybu,musím ju zmeniť,inakšie-sama.

Zvedavka

Omega, ja nechcem klamať fyziku, chcem len vedieť, o čo ide...a viem, že to nie je len o peniazoch, lebo také kurzy sa vraj robia po mestách...a čuduj sa svete, vraj zadara...ja som sa len pýtala, či to niekto vyskúšal a o čo konkrétne ide, či sa tam hovorí o správnej životospráve a tak, či o čom to je...
Entender? :-D