Parfum

uaaa

hypnotic poison je dost tazky parfum skor na zimne obdobie skor ako v lete take parfumy su dost tazke
ja mam gucci flora teraz a predtym to bolo lanvin rumer2

ana955

Veľmi podobné ako D&G Light Blue je Moschino I love love. Z podobnej kategórie vôní je aj moje obľúbené Moschino Funny a tiež už spomínaný Lanvin Eclat D'Arpege. V tomto období fičím na Dior Hypnotic Poison, ale to sa na Ligt Blue nepodobá ani trochu.

jajaja295.

sice neviem ako vonia DaG, ale moja oblubena je CK summer one 2005, taka lahka citrusova, len skoda, ze ju uz neni dostat, len v amerike

vsevedka

spominanu DG Light Blue som pouzivala, bola moja oblubena, ale nakolko ju uz bolo na uliciach vsade citit, stala tato vona prilis "otrepana" a tak som presla na Lanvin-ECLAT D ARPEGE, velmi pekna parfemova voda, ktora ovela dlhsie vydrzi

z novsich doporucujem Versace-VANITAS, tiez parfemova voda, to je momentalne moj favorit

v podobnom duchu (teda tym, kt. sa paci DG Light Blue) sa nesie i Versace-Versens, ale to je len toaletka a vydrzi ovela menej ako DG

vinica

Ja mám nový parfém: "Heidi Klum" 50 ml a stojí na 41,24€, ale obsah olejov je oveľa vyšší ako v bežných parfémoch. Ide o kvetinovú, elegantnú vôňu.
Vrele doporučujem.

nelinka22887

chloé - chloe chloe alebo D&G - I´eau the one ...najlepšie pecky :))) samozrjme pod 50 eur ich asi nekupis ale oplati sa :)))

Iveta Michael

No tak tých parfumov je..:))

Túto značku ja nepoužívam tak neviem..ale naposledy som mala parfém Naomi Campbell - Kiss alebo Seductive...

a ja zase strašne hľadám parfém Michael Jackson a nedostať ho ani v najdrahších parfumériách..hádam cez net skúsim..