Kolegyna - psychicky teror

Príspevok v téme: Kolegyna - psychicky teror
lucy333

ahojte kocky,
total som vytocena, pracujem s dvoma kolegynami stale po mne opakuju hlavne ta jedna,
ked pridem v jeden den s kuceravymi vlasmi na druhy den ich ma aj ta kolegyna,oblecenie, vsetko po mne kopiruje,
kolega mi povedal ze predtym ked som tu nerobila tak chodila v teplakoch do roboty, teraz ma vsetko podobne ako ja.
To je uz normalne psychicky teror,
samozrejme neratam ako ma vsade ohovara

M 25

nechapemto: neviem, či máš mladšiu sestru, ale ak hej, neliezlo ti na nervy, ked po tebe stále opakovala?? mne hej a dosť! a toto je vlastne to isté .. takže chápem to trošku:D ale medzi dospelými ženami??? :DD na smiech ...
ale ak to ona očividne robí a napriek, tak to je asi ťažko vyznamenanie .... skôr jej o niečo ide...
autorka témy ju neohovára

lucy333

mate pravdu
je to super dievca,
som stastna ze sa oblieka ako ja
ze ma ohovara a este aj mojho chalana tahala ku sebe aby u nej prespal ked ju raz z akcie viezol opitu

dobre ste mi poradili dakujem

P.S. tie teplaky vyskusam hned zajtra :-0

nechapemto

a ked je ona falosna a ty si cestna a priama, tak jej ukaz tuto temu co si tu napisala, ved predpokladam, ze o nej za jej chrbtom hovoris len to iste, co by si jej povedala aj do oci.
ak sa nam na niekom nieco nepaci, ak chceme aby k nam zmenil spravanie, najskor sa musime pozriet kriticky sami na seba a zmenit svoj postoj k tomu cloveku. potom sa k nam zacne aj on spravat inak. ale opacne to nejde. iba vlastnym prikladom mozeme nieco menit, nie len nasim chcenim a hnevom na okolie, ze nekona tak, ako to nam vyhovuje.

nechapemto

a propos: ona ta asi ohovara, a co robis teraz ty na tomto fore? vyznamenavas ju snad? ved ju tiez ohovaras a dost kriticky.

nechapemto

tomu nerozumiem. mne by lichotilo, keby niekto natolko ocenil moj vkus, ze by ma zacal napodobnovat. ako by mi vobec mohlo vadit nieco take, ze si kolegyna oblecie na druhy den nieco podobne ako som mala predtym ja! ved to je vyznamenanie, nie urazka. preboha, to co sme uz za ludia, uz nam vadi kazda kravina na druhom. zamysli sa skor nad tym, preco to prekaza tebe? co im nedoprajes, alebo si taka netolerantna? pozri sa na to z ineho uhla, z tej lepsej stranky, nie hned vo vsetkom hladat len to zle a kazdeho pokladat za debila.

M 25

ehm, to, že máš toho istého chalana už štyri roky, nič neznamená, darmo sa tým ohánaš .. ako nič v zlom ...

vidí v tebe konkurenciu, chce ťa "pripraviť o nervy", aby si to vzdala a odišla.. ?? aj to je možnosť..

ale vážne, príd niekedy totálne inak oblečená a potom uvidíš, čo bude ..

lucy333

ona ma nema rada
robime medzi 12stimi chalanmi v kancli

ona mne robi stale na prieky a pritom sa tvari aka je ona strasna katolicka a chodi do kostola aj cez tyzden

so mna urobila k...
hlavne ze ja mam chalana 4roky furt toho isteho.

strasna falos tu vladne

Maoam

skus si z nich vystrelit, presne tak :-DDD ak aj to zopakuju, tak su nielen ze bez fantazie, ale este aj uplne priblble

ja som mala taku kolegynu, ked som v tej praci zacinala, tak chodila uplne rozgajdana, hotova, nenamalovana, vlasy neupravene, mala nadvahu, potom vsetko opakovala a po 2 rokoch z nej bol iny clovek, schudla 15kg, pravidelne navstevovala kadernicku, nakupila si nove veci na oblecenie, proste beru ta ako konkurenciu a iste ta aj obdivuju - takze to by ta malo hriat...

pocut od inej zeny kompliment ze vyzeras dobre sa nedockas, jedine ak by to bola velmi prajna a stedra zena (takych je strasne malo) alebo bisexualka pripadne lesbicka, takze toto je velky kompliment od nich, aj ked by to nikdy nepriznali ;-D

no a vystrel si z nich, prid v parochni (cojaviem cervene vlasy a tak) alebo si oblec daco uplne otrasne a uvidis :-DDD