Male sikovne auto do mesta pre zenu

0mega

Za 1.
Preco nove?
Mas peniaze navyse?
za 1-2rocne zaplatis o 30-50% menej.
za 2. cierna je snad ta najhorsia farba :D
i ked velmi krasna, ale treba sa o nu stsarat, nesmies to davat do umyvarky, inak sa to doskrka lak a bude to neskutocne vidiet (i ked predajca povie ze nie, 99% ludi povie ze nie, ale skus a uvidis)
za 3. pozor na japoncov, teraz setria na vsetkom, napr. el.stahovanie okien, vsimni si ci su dvojpolohove (tj. nemusis drzat aby to islo, nic prijemne v krizovatke)
za 4. na ako dlho to auto chces? az do uplneho vyjazdenia ? kolko % planujes jazdit mesto, mimo mesta a dialnice?
na co vsetko chces to auto, bude to pre 1,2, ci 4-5 ludi ? (velmi dolezite pri rozhodovani, inak ta budu nenavidiet za vyber, ak tam budu mat 15cm pre kolena ;) )
atd atd..
odporucam to prekecat s ludmi co maju aspon niekolko aut odjazdenych :)
+ nebral by som zbytocu vybavu, ja som si takto povedal ze zoberiem a su to TISICE eur a vyuzijem to asi 1x za zivot (ked to budem predavat :D )

ak chces nove, tak budes mat znacne, znacne nizsiu vybavu ako ked zoberies 1 rocne, alebo 2 rocne (to je taka hranica do ktorej by som isiel)

btw, nekupuj poistku od predajcu, je to 2x drahsie ako bez neho :)

a mimochodom, zjednavaj cenu, skus to kupovat v posledny den v mesiaci a skus zjednat tak 5-10% , predajca ma uzavierku a bude chciet predat, ak teda beries auto tak ze prides uz s hotovostou a zoberies skladovu verziu (teda vystavenu), popozeraj net, aj x-dni za sebou, hladaj hladaj najlepsiu ponuku :)

uhlie

Ako pise mate, kvoli slnku su lepsie bledsie farby (odtienene sivej, alebo zltej). Tieto farby sa ani velmi nespinia. Metaliza sa tiez vyplati. Za el. ovladanie centralu a okien by som 1000 Eur nedal a myslim, ze sa bez toho zaobides. Miesto toho skor klimu. Teraz mozno budu mat akcie, tak by sa to mohlo vojst do 8000.

Matyo

Ja by som si kúpil Fiat 500 v úprave od Abarthu, ale to stojí asi dvojnásobok tebou stanovenej ceny : ) V cene cca. 8000€ si môžeš kúpiť napr. aj Renault Twingo (od 7190€), Suzuki Splash (od 7999€), Citroen C1 (od 6790€), Peugeot 107 (od 7090€), novú KIA Picanto (od 8240€), Toyotu Aygo (od 6990€), Hyundai i10 (od 6799€), je toho dnes na trhu celkom dosť.