same nadavky

RNG

Na svete su miliony chlapcov, preco sa drzis takeho, co nie je pre teba vhodny a je celkove nedorasteny dusevne?
Dospely zodpovedny clovek sa aj v hneve musi vediet kontrolovat, aby sa s nim dalo zit. A rozhodne si svoju zlost nevybija na niekom nevinnom, co mu nesposobil ziadny problem. Rozhodne nie na slabsej a citlivejsej zene!

Iveta Michael

moja zlatá...jedno si uvedom a síce...

skutočnosť že tento chlap či chalan nie je tvoj život..on je len zvojim trápením!

ukonči to kým je ešte čas...zatiaľ nie si s ním 100 rokov takže sa moc na neho neupínaj holka...myslím to iba v dobrom..pre tvoje dobro,mám s tebou súcit vieš...no musíš vziať rozum do hrsti práve teraz!

jajka001_

sak s nim nie si ani rok, co ze si investovala donho city a co teraz? aj keby si bola s nim pat, desat rokov, tam musis mat dostatok sebaucty aby si aj po takej dobe a aj citovych aj financnych investiciach poslala takeho idiota do zadku!

Laurina22

Nie,na trojke som byvala vtedy.

Nie,nic take nebolo,on buchal do dveri chvilu ale som mu zakricala ze este raz buchne,zavolam policiu.

Ja som byvala v podnajme a on tiez,inde.Nastastie.Proste som ho nevpustila dnu a hotovo,laska nelaska,ako moze jeden chlap udriet zenu a povedat jej,ze nabuduce dostane este viac aby vedela co je bitka?

To kde sme?

Nadavky a bitky?To mu zvysoka kaslem taku lasku a nechapem zeny ako tuto madam,ze jej nadava ale je to jej zivot.Dakujem pekne.