Kamaráti

Príspevok v téme: Kamaráti
Paľo874474

Dobrý deň. hm ako by som začal. Pred 2-3 rokmi som nepoznal žiadnych kamarátov s ktorými by som chodil von. Teraz ich mám. Ale je tu taký problém a neviem čo mám robiť. Oni pijú, fajčia - to by nebol problém ja si tiež niekedy zapálim ale fakt len niekedy. Ale oni začali s marihuanov. Nechcem ostať sám doma :( ale zase nechcem sa dostať do problém a ani to nechcem vyskúšať. Keď od nich odídem nebudem mať už nikoho :( ... čo by ste robil vy??

Gree_Poison

Mám SM-ku, zapálil by som si tiež pretože odborníci hovoria, že to pomáha, no treba si to zohnať na vlastné náklady :)

Paľo1141414

Hm áno máte pravdu taká partia stojí za nič. A štítna žľaza je v poriadku. Fakt nechcem aby to vyzeralo že sa vyhováram že moja rodina je taká alebo hentaká čo sa týka váhy lebo v dnešnej dobe je to parádna výhovorka tučných ľudí :D ... ale fakt neviem čím to môže byť...

CX okey ozvem sa ti ;)

ivana45

palo, radsej sam, nez v takej partii. Casom sa skamaratis s inymi chalanmi. Nova skola, mozno zamestnanie. Mozno na nete najdes skupinku ludi, ktorym by si mohol napisat, ze ta ich cinnost zaujima a ist sa na nejaku akciu pozriet.

jajka001_

palo mozes mat aj problemy so stitnou zlazou. urcite by si to mal riesit s lekarom lebo aj obezita je choroba a casom sa to zhorsi, pribudnu ti zdravotne problemy.

Iveta Michael

hm...Palko to je zlé..pretože marihuana dosť často vyvoláva ťažké psychózy ako napr. schizofrénia...

...a ked na to ochorie človek v mladom veku..už nikdy sa z toho nedostane:( toto by si mali uvedimiť kým je čas..a okrem iného nie je legálna..drogy sú svinstvo!! aj ľahké drogy!!

CX600

Paľo454: Tiež som mal ten problém. :( Po dlhej dobe jediný kamaráti s ktorými som chodil po prvý krát von.. Po polroku chlast, fajčenie... na pár "akciách" som bol, samozrejme som tam bol také niečo ako "dozor" pretože som nič nepil, nič nefajčil. (keďže som zásadne proti tým veciam). Postupom času to vyústilo až do využívania iba pre prachy a tam som to zastavil. A dodnes som sám a kapánek mi to už DOSTATOČNE LEZIE NA CITY! (17-rokov, chalan). Aj keď som sám som radšej že nie som v takej partii. - a problem s vahou mam tak isto ako opisujes.. (www.zdravie.sk dole nižšie). Ak chceš môžme popísať. Daj email ak by si chcel.

Paľo454

Sladké malinovky nepijem. A moji pribuzný. No takže otec je chudý. Aj moja mama. No ale zase moja babka je tak isto ako ja ťažká a tak tiež od narodenia a moji strýkovia to isté. Dokonca mám tak isto veľké boky ako oni. V tvári tučný nie som tak ako oni. Hm ja sa neccem vyhovárať na gény a takéto veci lebo to robia skoro všetci tučný :D len som vám opísal moju rodinu. Takže myslím že to môže byť na 50 % aj dedičnosťou. Ťažké jedna - čo tým myslíš rezne a takéto veci?? to nie my to máme len na nejaké sviatky a inak normálne jedlá ako jedia bežne ľudia nič také vyprážané a podobne...

jajka001_

to by si sa mal poradit s dietologom. nech ti spravi jedalnicek. ako su na tom tvoji pribuzni? asi bude problem v domacom stravovani, tazke jedla, sladke malinovky.

Paľo54154

A ešte niečo. Mám aj dosť pohybu do školy do mám presne 4,2 km (podľa tachometra :P) takže ráno toľko a poobede toľko. Večer idem vonku chodím von na iné sídlisko ako ja bývam takže cca 2 km tam 2 naspäť a ešte ked som vonku tak chodím ... všimol som si že mám tvrdšie nohy a keď ich napnem tak ako také "vypracové" proste nie ako športovec ale vidno proste že dosť chodím tak neviem kde je chyba.