Biely kôn - pomoc

Príspevok v téme: Biely kôn - pomoc
luzerzulice

Dobrý den , v roku 2009 so mna spravili istý ludia bieleho kona, ked ma donutili podpisať pod nátlakom iste papiere na základe ktorých som sa stal konateľom istej obchodnej spoločnosti, v roku 2010 som podal trestné oznámenie za podvod, ale samozrejme to neuspelo ani na polícií, prokuratúre či ministerstve, chcel by som sa spýtať ako by som sa konateľstva v tejto firme zbavil, kedže ja nie som podnikateľ, som len bezmajetný student strednej školy, ktorý nevedie účtovníctvo ani nepodáva danove priznania, len by už chcel mať konečne pokoj....Bol som aj na živnostenskom urade na obchodnom registri na sudoch a z jednej inštitucie ma posielaju do druhej a nemá to konca, právnika si dovoliť nemožem, tak Vás tu prosím o radu, za všetky cenné rady vopred dakujem....

liuzerzulice

Leillai ano je to tak nemám živnost, proste podla mna je to danovy podvod....No ja ti budem moc vdačný ak sa to spýtaš :) fakt diky moc

Leillai

Je to fakt pravda? a ako možeš mať fungujucu firmu ak nemáš ani živnosť? ....skusim sa spýtať mamy,ona pracuje na Min.vnútra a rozumie sa aj do takýchto veci,možno niečo vykoumame ;-)

luzerzulice

A ako konatel som nikdy nepodpisoval branie žiadneho úveru, nie som zaregistrovaný ani na živnostenskom urade, bojujem proti týmto ludom už vyše roka a stale žijem....doplatil som na moju mladícku nerozvážnosť a naivitu, ale som stále živy zdravý a nesedim v base....možno si poviete do kedy ale chlapče ? lenže aj ked som malý človek neutekám z bojiska volade preč...a či už pride smrť alebo väzanie....budem bojovať až do poslednej kvapky krvi na dno mojich síl...

luzerzulice

Už nežijeme v 90 rokoch...a bieleho kona už spravila aj vlastna sestra z jej sestry....biely kon je dnes medzera v zákone a prepisanie firmy na bezmajetneho cloveka neni trestný čin, legislatíva na Slovensku je na hlavu...a keby chcu už ma davno zničia podal som trestne oznámenie, dosť ludi vie kto bol za tým a o svoj život strach rozhodne nemám, lebo to by bolo najjednoduchsie ukazať, treba bojovať napriek všetkému....áno ombudsman je dobrý nápad a bez boja sa nevzdávam aj ked su oproti mne vplyvnejší hráči....ale o tom to je nekedy aj Dávid porazi Goliáša....

sweater

ten ombucman je dobry napad, zacni to riesit nejako raznejsie, otravuj vsetky institucie co mozes a tak casto ako mozes, nechcem ta zbytocne strasit ale asi vies ako koncia biele kone.. vela stastia

marha

luzerzulice

jasne ze to moze spravit aj naj kamos.
a nemozes to jednoducho zatvorit, tu firmu ?

alebo to vytunelovat? predat? znicit ?

aku ma hodnotu ?

uvedom si ale, ze ak si biely kon, tak ten kto ta vlastni, nebude sa hrat v rukavickach (podla pravidiel), cize preco by mal biely kon hrat slusne :D

luzerzulice

všetci ste tu len mudri .....to iste sa može stať aj vám a može vam to v klude spraviť aj najlepší kamoš....a predstav si ty mudrlant že som neprepadol len som zmenil odbor po smrti priatelky...ale debilovi nevysvetlis ze je debil....