Extremne nadrzany + SF + panic

Príspevok v téme: Extremne nadrzany + SF + panic
sexless

dobre neskore rano

citim sa momentalne ako najvacsia troska v sexualnom zivote som velmi nahnevany na seba, aky som nesmely a potlacam/vyhybam sa prirodzenosti, ktoru by som si v svojom veku uz teda fakt zasluzil..za par tyzdnov budem mat 23 a este som si nevychutnal ani zdaleka jeden sexualny styk..ze preco?

mam tu strasne velky hendikep, ktorym je slabsi stupen SF, ktoru som si pestoval posledny 10rokov velmi podstivo, tym padom je jasne, ze som nefalsovany introvert, ktory sa chronicky boji co i len pokecat s nejakou babou a pri predstave, ze by som si s nou chcel uzit, je totalny nonsens pre moj mozog, ten ma tak stopne, ze pride na mna taky pocit, ze si tuto rozkos asi neuzijem uz cely zivot a tak sa len divam bezbranne ked sa nepozeraju na ich sexi postavy a hovorim si, ze na to nemam, zabudni na to, vychutnava si len uz pohlady..hovorim teraz o momentoch, ktore sa mi stavaju najcastejsie na diskotekach, ktorych bolo za posledny pol rok cca 15-20x, nikde som na ne nechodil a poviem vam tak, ze rok dozadu ma to ani netankoval, mal som trosku iny zivotny rezim, bol som asi natolko zamestnany inymi vecami, ze mi to az tak nebilo do mozgu, niekedy som sa spravil raz 2-3x do tyzdna a nic mi nechybalo, ale posledne tri mesiace je to strasne, trpim kazde rano a ked zaspavam extremnou nadrzanostou, tak rad by som si proste aspon raz vyskusal mat nejaku peknu babu do max 65kg v roznych polohach u seba v izbe..chcem dodat, ze nesom ziadny hajzlik, co by chcel babu na jednu noc, ja by som sa nebranil vaznemu vztahu, po ktorom tuzim uz velmi dlho a ktory som taktiez nidky nemal

chcem dodat, ze niesom ziadny skaredy chalan mam podla kamosov plazovu postavu 77kg, o ktoru som sa staral uz par rokoch vo fitkach, aby som si aspon trochu zdvihol atraktivnost a sebavedomie, niektory sa dost cuduju, ze som nikoho nemal, dokonca mam kamosa, ktory mi uz chcel aj nejaku dohodit aj na jendu noc, no som odmietol vsekunde, povedal som, ze na to nemam odvahu a nedokazem si predstavit, ze keby k tomu doslo, co by to spravilo s mojou psychikou na dalsi den, strasne sa toho bojim

citim sa ako troska, jednoducho slaboch, ktory sa pomaly ale isto dostane, medzi tu mizivu cast chlapov, ktory sa uz zmierili, ze pridu o vsetky prirodzene krasy zivota, ktore si v mojom veku zasluzi kazdy seriozny chalan, je to nefer a citim velky hnev voci sebe..mozno sa zachvilu z toho aj zblaznim

kto sa docital az sem, chcem na zaver dodat, ze som to pisal za triezva a zajtra sa mozno budem aj za to hanbit a niektory mi asi povedia, ze mam stale cas, alebo by som mal vyskusat nastvit psychologa, ale o necom takom rozpravat je fakt tazke, thank god, ze existuje aspon internet

PS: ani 10-15poldecakov vodky mi neodrovna mozog natolko, aby som bol schopny neco take spravit, uz som skusal vselico mozne, ale vzdy som viacmenej v tejto oblasti chraneni mozgom :D a viac alkohol je uz zachravanim sa toxikaciou, ktora mi k zivotu totalne nechyba

ak ma niekto nejaky plan, ako to obist alebo podobny problem, rad si to precitam :)

latin_lover

Musim napisat, prezival som nieco podobne.
Sam pre seba som si urobil vysvetlenie. O sex ako taky by zaujem bol, ale nebol som schopny absolvovat celu tu proceduru pred realizovanim mojich predstav. To obnasalo oslovenie dotycnej, a vsetky tie kecy okolo az po prve rande. Toto som nikdy nedokazal. Mohlo to byt tiez tym, ze som neskoro emocionalne dospel. Do svojich 22 rokov by som si rad zasulozil, ale kvety by som babe nekupil, ani do kina by som ju nepozval - z nejakeho strachu asi.

A teraz jedna rada odo mna, coby 35 rocneho zenaca s krasnou zenou a nadhernymi detmi :)

Vycestuj. A sam. Poznaj svet, zmen kompletne cele svoje prostredie. Najlepsie nejaka exotika, tam ta pred babami nejaky strach ci hanbenie sa, neuchrani.
To bola najlepsia vec, co som mohol urobit, ze som isiel na 1 mesiac prec, a pozrel si aj ponuky inych krajin. A vtedy sa vo mne nieco zobudilo, a zacal som chciet s babami komunikovat. Chciet, to je dolezite. Na tretej ceste som mal radost, ked som si mohol na ulici vybrat hociktoru babu a robil som si s nou co som chcel. /nemyslim sex/.

Zaverecna faza je velmi jednoducha. Zamilovat sa. Az sa zamilujes, vsetky tvoje obavy idu bokom, a ides za svojim cielom.

Drzim ti palce, a nevzdavaj to. Az budes mat pocit, ze sa inak neda, daj na mna, a vypadni odtialto.

sexless

@Matthias 88: cau, tak obcas sem mrknem

mailovu adresu na mna najdes v mojom prispevku z 01.10.11 13:46 v tejto teme

Topline

BJ
klobuk dole pred tebou. velmi pekny a trefny prispevok. pekne pises o tom ze vsetko je o nas samotnych a o nasom zmyslani. lebo vsetko si vyriesime iba my sami v nasich hlavach.

sexless

@BJ: velmi zaujimavy nazor, mas to z vlastnej skusenosti?..zatial som sa nato takto nepozeral, ale tiez sa priklanam skor k problemom v hlave

mal by som na teba otazku, si veriaci? pretoze ja neviem na tuto otazku odpovedat..verim, ze existuju nejake energie, ale skor sa priklanam k vede

o SF si sa moc nezmienil, ktora mi logicky vysvetluje, preco mam strach..podobne ako Matthias si mylsim, ze to nesuvisi s mojou matkou, pretoze ani s nou nezijem..taktiez nesom moc obmedzovany zo strany rodiny, len ako taky blby priklad uvediem, ze uz ako 14-15rocny som si mohol prist domov, kedy sa mi chcelo, ale viacmenej som to nezneuzival a taktiez mam aj dostatok sukromia, takze tam asi moj problem neprameni..na druhej strane mas pravdu v tom, ze by som nebol taktiez ako Matthias schopny sa osamostatnit momentalne, ale takych ludi su miliony a mnohy z nich maly uz vztahy za sebou este predtym, nez by boli schopny tohto osamostatnenia, ale ako vravis, priciny mozu byt z detstva, moze byt to asi cokolvek, co ma zatial nenapadlo a asi budem musiet dalej po tomto patrat

matthias

pre BJ

s mojou mamou to nemá vôbec nic spolocné :), problem bol u mna ten, ze duševne som neskoro dozrel, fyzicky velmi skoro, uz v 12 rokoch som si musel holit tvár, v 15 rokoch som bol uz silný chlap ale dusevne úplne dieťa, proste totalny jebko, v16/17/18/19 rokoch vsetci moji rovesnici mali uz dávno sex.vztahy, kdezto ja som sa o baby vôbec nezaujimal, nechodil som na diskoteky, vôbec nic,venoval som sa len svojim konickom,proste ja som nepocitoval ziadnu potrebu po vztahu alebo sexe, stacilo mi ked som 3x za tyzden urobil,a vsetko bolo fajn, bol som dieta, blbeček, okolo 22 som uz zacal uvazovat o sexe ale uz som sa velmi hambil kvôli veku, nato som mal 2x sex ale bolo to fiasko, bol som uplne v krči, absolutny blok, kamoš sa mi nepostavil hoc dievca sa snazilo, je to 100 % psych. pricina zo stresu, v klude som potentný jak býk, samozrejme som upadol do este väcsej depky a totalnej sexualnej apatie, a teraz uz mam 24 a som na dne, od matky sa osamostatnit nemôzem, lebo sám nato nemám peniaze, zil by som z ruky do huby, som proste neschopny clovek

BJ

Nieje to zdaleka len o vyzore, ale skor o tom, ake energie vyzarujes na zeny, aky maju z teba pocit. Ked sa pozru na teba, vidia pekneho chalana, tak si v hlbke duse praju, ze mozno by mohlo byt nieco intimnejsie, pokusia sa ti priblizit, ale zrazu to prijde... ziadne energie, ziadne pocity... akoby sa niekoho snazili dotknut cez sklo. Citia, ze si zablokovany. Nieco tam proste nehraje. A ked nemaju dobry pocit, mozu sa ti aj podstrcit, zacat komunikaciu, ale nic sa nebude diat. Ked aj dojde k rozhovoru, proste z teba necitia tu odblokovanu intimitu, cez ktoru sa k tebe mozu dostat.

Co aky mate vztah s matkou. Nieje to tak trochu aj preto, ze ste priputani na matku, a nieje vlastne priestor pre inu zenu? Toto dost casto byva problemom, ktory postupne zmiza po osamostatneni... hlavne ked sa zacnes dostavat do stavu, ze rodicia ti nijak nemozu zasahovat do zivota, namaju nad tebou uz moc. Praveze ja si nemyslim, ze tieto problemy lezia v hlave. Podla mna lezia v srdci, na dusi, v energiach, ktore niesu v hlave. Pocity a emocie prudia celym telom. Psychika sa snazi vymysliet plan, ale ziaden nefunguje, lebo ani nemoze. Je to, ako keby si sa snazil spojit magnety s opacnym polom... co tam psychika navymysla? Kazdy plan, ktory vymysly, zlyha. Ten opacny pol, to su tie zablokovane energie, ktore musis v zivote odblokovat. Mozno je ten problem vo vztahu s matkou, mozno tie bloky vytvorilo nieco v detstve. Vacsinou, ked v tomto stave sa aj nejaky vztah pritrafi, nieje nic vyriesene... budes sa citit zablokovany, ze tahas za kratsi koniec, ze si ju nezasluzis... a potom, ked ju stratis, budes mat este vacsie depky. Preto by som sa nesnazil nasilu nadviazat vztah, o to sa vacsinou snazi mysel - ego ... ale najst v sebe tie bloky, pochopit im, pochopit tym pocitom, co sa vo vas vlastne odohrava. Preco mate zrazu strach priblizit sa. Na to ale asi ziadne rady nefunguju, proste je jedina, porozumiet sebe a kazdy den si priat, aby sa to zmenilo... potom prijde v zivote niekto, nieco, kedy sa to spravi a strach zrazu zacne zmizat, a to co sa predtym javilo ako nemozne, sa zacne javit ako prirodzene, kde ani netreba prilis spekulovat, a ide to same.

sexless

@Matthias: ja sa ani nebojim, ze som sam, len ma celkom udivuje, ze prave ty atraktivnejsi maju s tym problem :D

z toho co pises, si na tom vyrazne horsie nez ja, ale zase ak s tym nic nespravim dopadne podobne..mas, ale stale dobri vek a dufam, ze si coskoro najdes nejaky sposob, ako to zmiernit alebo uplne eliminovat

mozno ten privat by ta vedel nakopnut..ja s tym, ale este nejdem experimentovat, necham si to ako poslednu moznost..bordel mi pride este horsie riesenie ako ist za psychologom