Tabletky pre krasne vlasy

Príspevok v téme: Tabletky pre krasne vlasy
floura

Dobry den. Uz dlhsi cas mam problemi s vlasmi.Su suche, nezdrave, vypadavaju mi.Neviem co s nimi. Zmenila som aj strih ale su stale riedke bez zivota a lesku. Chcela by som sa poradit ohladom tabletiek, na zaklade vlastnej skusenosti. Samozrejme ide mi aj o to aby neobsahovali vela B-cok , nebolo mi od nich zle od zaludka a pod. pretoze mam velmi citlivy organizmus. Teda aby boli fakt dobre na vlasy a nemali nejake vedlajsie negativne ucinky. Dakujem

dirty_angel

najskôr zmeň jedálniček a potom uvažuj o tabletkách. vlas treba vyživovať najma zvnútra a to vitamínmi z masa, zeleniny a ovocia. jedz zdravo a vynechaj mastné, vyprážané a sladké smariny. revalid má skôr vplyv na nové vyrastajúce vlasy ako na tie zničené.

nu

uvar si zihlavu/caj/ a po kazdom umyti si ich preplachni.mozno ti pomoze...ked mne padali,tak som si nasadila aj vit.centrum a prestali

floura

Nechcem jest pseno ani si davat kury chcela som radu ohladom tabletiek-- aby sa mi trochu dali vlasy dokopy ,,pocula som ze revalid nieje moc dobry ,,,vie mi tu vobec niekto poradit ?

effka

farbis si vlasy? moze to byt aj tym, sice cerstvo po nafarbeni vyzeraju hebke, ale potom...vobec, farby z obchodu vsetky vyssusuju, ale take henou farbene vlasy vyzeraju zdravo

pozri-

....skus kazde rano lyzicku PSENA pochrumkat a zapit poharom vody-je to dobre nie len na vlasy-ale aj nechty...
TABLETY podla mna su zb.a zabaly pouzivaj na suche vlasy...
ak to nepomoze treba navstivit lekara...