Malinova zmes - proti vytokom

Príspevok v téme: Malinova zmes - proti vytokom
darkmother

malinovu zmes mi odporucila infektologicka, pretoze mam neustale vytoky, nebolestive, ale otravne, biele a povod vytokov ziatial nikto nezistil. mam ich odjakziva a aj vdaka nim mavam caste zapaly moc. ciest. ale hlavne je to nechutne :( Mate so zmesou skusenost? Alebo poznate nieco, co by mohlo pomoct? Stravu mam vyvazenu, zdravu, ziadne lieky neberiem. okrem b-komplexu, ten si neodpustim :)

darkdark

jankaaaaaaa ano 200ml stalo 22,70. ked mi to v lekarni povedala skoro ma natiahlo - cakala som ze 2e. ale aj tak som si ich kupila. ma sa to jest mimo jedla, rano a vecer lyzicku (tak povedali v lekarni). ale zatial si to nekupuj, ja napisem ci a ako to pomohlo, chodim sem stale. uz som to hladala aj na nete, vyraba to nejaky cech Bretislav Novy. no a jeho stranka na mna posobi vselijako len nie seriozne :) kazdopadne napisem vysledky.

darkdark

ty vtipna kasa sak sa pytam ci mate skusenosti ked nie tak nie. keby mi niekto napisal ze to vyskusal a je to nanic neinvestujem do toho. existuje aj caj, ja som kupila kvapky, chuti to podobne ako svedske kvapky a v zlozeni je voda, alkohol a asi 12 bylin. kedze som prave zacala tak o mesiac napisem co a ako.

MalinoBrdo

Vyskusaj a uvidis. Co sme tu jasnovidci?

Co je to malinova zmes? Listy ci komopt? Myslim ze ti to nepomoze, ale trochu prirodneho cajiku nezaskodi.