ja néchcém mojé diéta

Príspevok v téme: ja néchcém mojé diéta
linda cako

Dobry den prajem.Ja som vam uz pisala pred viac, ako rokom o pomoc a vy ste mi poradili,aby som sa obratila na ochrancu verejnych prav,na p.antalovu, ako som aj urobila.Ide o vec, kedy moja znama porodila dieta a preukazala sa mojim rodnym listom, ktory mi odcudzila.nasledne dala dieta na adopciu a tu sa to vsetko zacina. Porodnica, matricny urad,socialna kuratela atd.. vybavili vsetky potrebne papiere o narodeni dietata, vystavenia rodneho listu a adopcie, na zaklade odcudzeneho rodneho listu,naco icm ziaden obciansky preukaz netrebalo a ja stale figurujem ako biologicka matka.OMBUCMAN MA IGNORUJE,ako aj policia,urady aj sudy.kazdy od toho dava ruky prec a ja uz nemam trpezlivost na prosebne maily prokuraturam, policii ani inym instituciam, ktore pochybili.prosim Vas kam sa mam obratit? co mam robit? ta znama sa uz priznala, priznali ochybenie aj v porodnici, a odvtedy vsetky institucie hadzu vinu jeden na druheho a vo veci sa nic nedeje.uz neviem, ako ich donutit, aby vec napravili.ten chlapec, ktory jechybou statu moj syn,uz dovrsil 7rokov.bojim sa, ze si ma o par rkov najde,zazvoni i pri dverach a vynada,alebo pichne noz do chrbta so slovami, preco som ho opustila. skuste ma pochopit prosim, ved ja nechcem nic, len aby sa ti, co pochybili postavili k tejto veci konecne zodpovedne a vec napavili.pozrite, mam 30 rokov a pomyslam na vlastne babatko. no ako mozem?????? kolko rodnych listov s mojim menom bude n matricnom urade, ako matka deti? s priatelom sa snazime o babatko a ja nechcem chodit placuci s bruskom po uradoch zobrat aby mi to dieta vymazali z rodneho listu,a s dietatkom nechcem bhat po uradoch a znova prosit,a žobrat o napravu. PROsIM VAS, NA KOLENA, KAM SA MAM OBRATIT??? DOKEDY MAM PYKAT ZA CHYBU sTATU??ved aj v obycajnom mhd, ak nemam listok, kontrolor si vyziada moj obciansky preukaz, aby mi mal kam napisat pokutu A ak nemam, tak zavola mestsku policajnu hliadku a ta si ma hned overi a to ide len o par centovy listok.ako je mozne, ze pri narodeni dietata, nikto nic neoveroval, ani nasledne dodatocne neziadal?NA KOLENA VAS PROSIM, POMOZTE MI, ALEBO PORADTE, KAM SA OBRATIT. s UCTOU LINDA CAKO...prepacte mi ten pravopis, ale blbne mi klavesnica....

eam

Presne takto to funguje na Slovensku. Nikto ti tu nepomôže, lotri a zlodeji tu majú zelenú. Moja skúsenosť, z bytu mi ukradol jeden známy zlato, priznal sa, prijal rozsudok o vine a treste, nijak ma neodškodnil, behá si po meste a je mu fain. Nikto ho nenaháňa, a tak časom môže to spraviť znova ako predtým než mne to spravil. Ale to som sa až potom dozvedela.Policajti sú machri iba na cestách, tam ťa budú sekírovať aj za blbosť.

eam

Keď mi niekto niečo odcudzí, oznámim to na polícii. Tak ako občiansky preukaz môžu zneužiť, tak zneužili v tomto prípade rodný list a to je trestný čin. Že ste v práve určí test DNA. Takto by to malo fungovať, ale .....

Iveta Michael

slnečnicaa

prosím ťa môžýeš napísať kde sa o tom písalo?

aj ked bulvár chcela by som si to prečítať ako to celé podali..toto je dosť vážna vec a pevne verím že sa nakoniec podarí LINDE dosiahnúť spravodlivosť!

luthiel

Dobrý deň, ak je to tak ako píšete, zostáva Vám podať si žiadosť na súd o zmenu v rodnom liste dieťaťa na základe skutočnosti, že nieste jeho biologickou matkou, čo v podstate dokážete testom DNA, a taktiež dieťa s Vami predsa nežije v spoločnej domácnosti. Asi by som dôvodila tým, že nejde o len Vaše dobro, aby ste mali kľudný spánok, ale že ide najmä o dobro dieťaťa, ktoré keď raz uvidí svoj rodný list bude sa pýtať svojej matky, ktorá ho vychováva, kto je tá osoba na jeho rodnom liste. Asi toľko.

jakub111111

inak ja sa cudujem, ze taketo veci su vobec mozne,

na Slovensku po slovensky
mas prachy si nevinny

ale sikovnym patri svet,
jeden chalanisko dostal vysoku pokutu za rychlost kedze nemal peniaze zobrali mu papiere a dali sek
na druhy den zaplatil sek na poste, potom siel na policiu ukazat ho, vratili mu papiere a kedze bola posta hned pri policajnej stanici bezal na postu zrusit sek