prosim o zhodnotenie jedalnicka

Príspevok v téme: prosim o zhodnotenie jedalnicka
dalsiacochud

zdravím, potrebujem za necelé 3 mesiace zhodiť do 10 kíl, už som mala neskutočne vela pokusov, ale dúfam, že sa mi to teraz podarí, takže moj jedálníček :

R: menší pomaranč + jablko, poprípade iné ovocie

D: celozrnne pečivo so šunkou, alebo masom a šalatom, alebo musli tyčinka (kolko krat do tyždna je vhodná?)

O: netuším :// žiadam vás o radu nakolko osm študentka a nemám potuchy čo si vziať do školy na obed, ale nakolko som prieberčivá vyzerá to len na nejaký ovocný šalát

O: vlašské orechy, alebo zelenina, alebo zase ovocie

V: kuracie prsia so šalátom, ryba so zemiakmi

tak čo? mohla by osm mať takýto jedálníček ? bez zmien? nebude to telu prekážeť že každý deň po dobu troch mesiacov to isté?

samozrejme pijem 2,5 l vody denne a 3 x do tyždna mam hodinovy pohyb

vopred ďakujem za všetky rady

xdanielax

to co sa ti stalo predtym, nez si prisla s niecim tak hroznym ako je ten tvoj jedalnicek, ktory povazujes za normalny?

LETICIA

daj si na ranajky radsej celozrne pecivo a vela zeleniny, alebo varene vajicko,
rizoto, sukarie, morcacie bez prilohy, tuniak, ryby, alebo polievkuzeleninovu na olivovom oleji,ziadnecestoviny, akurat tie biele,vsetko na olivovom oleji, grecky salat...pisala by som do rana
pij len 100% dzusy riedene vodou a to jablko, ananas, grap,
nizkotucny jogurt, ocovie, znova zelenina, tofu, mozarela, cuketa s mozarelou zapecena a babo cvic

Marsmeloun

no tak ranajky mas riadne slabé .... a to že tak budes jesť stale bude prekážať .,. lebo ho budes mať jednostranny , nudný , preje sa ti a celkovo s tym dlho nevydržíš