hambliva

ta3

inak poznam zenu, co bola takto hambliva po 30 rokoch manzelstva, pokial nebola tma nemohla sa vyzliect, toboz aby manzelovi dovolila taketo dotykanie, podla mna je to zavinene silne puritanskou a nabozenskou vychovou, co je urcite na skodu veci

ta3

si este urcite mladucka, ked citovo na vztah dozrejes, potom tieto veci budu pre Teba viac-menej samozrejme, pravdepodne ku nemu lasku necitis, lebo ak niekoho milujeme, tuzime aj po takychto dotykoch, neries to este, ak chlapec bude nedockavy a Ty stale na to nie pripravena, rozid sa s nim, hovoris, ze to chces, ale tak asi nie s tymto, ked mas tieto zabrany

Toika

Adka.

Lahni na posteľ,stiahni ho na seba a nechaj ho bozkavať,pripadne mu zatlač hlavu dolu a už si len užívaj!!!!Božeeeeeeeeeeeee!!!!

trineo

Adka, dobre že si hanblivá! V Tvojom veku Ťa má hanblivosť ochrániť pred zážitkami, ktoré by si mohla neskôr veľmi ľutovať. Ak si presvedčená o jeho láske a ak ho naozaj máš rada, zoberte sa. Ak to nie je také vážne, čo si myslím že určite nie je, prečo uvažuješ nad takýmito vecami? Chceš sa úplne odhaliť pred niekým, o kom ani nevieš, či bude Tvojím celoživotným partnerom. Ako sa asi budeš cítiť, keď mu to dovolíš a nakoniec sa rozídete? Máš predsa svoju hrdosť a získať si Ťa môže len jeden, ten pravý a aj ten si Ťa musí zaslúžiť. Ak Ťa miluje a je hodný Tvojej lásky, vydrží bez telesného zblíženia a sexu až do svadby. Ak nie, chce si len užiť, vyskúšať, čo sa dá a Tvoje áno mu padne vhod. Nerob nič, za čo by si sa musela hanbiť pred sebou a pred svojimi rodičmi!

Yzo

Ok pozri, neviem co ti mam presne poradit, nepozname sa totizto.
Moje skusenosti s tymto su take ze dievca hamblive (uz vzrusene) vselijako sa krutilo namne tiez mi nedovolila prvy x ju vyzliect, tak som to nechal tak..
Druhy krat, alebo treti, alebo stvrty.. alebo je to vlastne jedno sa nechala vyzliect a bolo to.
Ked ta ma rad tak pocka, ked ta ma rad je mu +/- jedno ci pri TOM hukas alebo tak.. urcite sa nemas ako strapnit ani co posrat.. chce to cas.
Ked tak mu ukaz ako to mas rada :P
PS: vysmiat ta moze len hlupak..

Yzo

z toho co si napisala to vyznie tak, akokeby .. ste sa stretli, niekam sli.. k tebe / nemu, ty sa vyzliekla a on ta hned lizal.. kolka to romantika :D
Ty to chces vobec? :)