Poštipanie hmyzom pomóc

Príspevok v téme: Poštipanie hmyzom pomóc
Migi11

Dobrý Ďen.Chcel by som sa vás spýtať či sa niekto nestretol s poštípaním hmyzu na stehne a následne ochrnutím končatiny konkrétne od kotníka dole skrátka nemôžem hýbať ani prstami na nohe.Nebolí to ale som teraz v zahraničí na rybách a najbližší lekár je asi 100km daleko.Čo ma poštípalo neviem.Neviete niekto poradiť?Stalo sa mi to zo soboty na nedeľu keď som spal a je to také isté aj po dnes a na aute neujedem.Opuchy niesu,iba okolo poštípaného miesta mierne červené.Za radu vopred Dakujem

Deria

No super ale dobre ze si zasiel k doktorovi. A predstav si, ze by si nebol isiel a ochrnutie by vobec neprechadzalo, az potom by si bol chytil paniku. Takze, skore uzdravenie!

Migi11

Tak teda bolo to stipnutie od hmyzu dali mi kalciovku a akesi lieky cetirizine Sandoz.Vraj taketo prípady tu uz mali a trvá to ochrnutie asi 2 týždne ale upokojovali ma,že potom to bude ok tak som ostal aj na rybačke tak uvidíme.Majte sa a dik za odpovede

Deria

Aha, mozne je, ze chalani nemaju signal, to je nieco ine. Ten polovnik by sa mal vyznat, takze dufajme, ze to nebude take zle. Ale on zrejme nevie, ze ti noha ochrnula. Ajaj, tak drzim palce, aby kora zabrala, potom napis.

Migi11

Inak chalani ani netušia čo je so mnou pretože starky vravel ako som mu ukazoval mapu kam išli že tam je ˇˇno signal !ˇˇ

Migi11

Vymyšlal???To by ma na toto fórum ani nenapadlo páchnuť.Ale kedže mi raz pomohlo tak skúsim zasa.Stretol som jedného strýka na polovačke čo išiel okolo a vravel že sa po mňa staví keď pôjde spet dal mi na to akúsi kôru... ani neviem čo to je a povedal že tu majú akési hady alebo ťo to ak som to dobre rozumel ale životu to nieje nebezpečne vravel.zajtra napíšem ako som pochodil a hlavne za koľko € ....

Deria

Tak to je ohromne! Kamosi ta nechaju sameho a vypnu mobil????! Ty tam mozes aj zgegnut? Prepac za vyraz ale to vsetko je nejake nedomyslene, dufam, ze si nevymyslas.....?
Co robi noha?

Migi11

Ja som v lese sám na chate a dedina je daleko 10km nezašiel by som pešo.Zajtra vecer sa maju chalani vrátit sú na jazere a tady nieje ani noha a mobil maju vypnutý.takže ako píšeš som sam za seba :(

Deria

Dufam, ze si uz nieco podnikol? Zabudla som, pri ustipnuti hmyzom chladit! Ak je to jed, spomaluje jeho sirenie v tele.