Našla si na dovolenke iného

Príspevok v téme: Našla si na dovolenke iného
SPOON

Prosím Vás poraďte mi. S priateľkou sme spolu 5 rokov. Odišla do Talianska na 3 mesiace kvôli práci a zároveň dovolenke. Boli sme strašne zamilovaní. Viem že aj ona mňa strašne milovala.No proste čo Vám poviem, krásny vzťah to bol. Lenže keď sa vrátila bolo všetko inak. Po čase som sa dozvedel že to tam ťahala s miestnym chalanom. Aj keď sme spolu volali, písali si, už som cítil že niečo nie je v poriadku a stále ma klamala. Klasická letná láska. Lenže tým že odišla z Talianska to neskončilo. Volajú si, a chcú sa stretávať. Ale zároveň nevie či chce alebo nechce ostať so mnou. Tiež jej nie je jedno žeby zahodila taký krásny vzťah. Ja som schopný jej všetko odpustiť, len aby zostala so mnou. Ale nevidím to v najlepšom svetle. Stalo sa Vám niečo podobné? Alebo máte pre mňa dáku radu ako si jej srdce získať naspäť? Za odpoveď ďakujem.

AdamKrt

Alebo zavolaj makaronovi. Urcite klamala aj jemu. Das jej kopacky Ty aj makaron v rovnakom case a nech si dievca ide umyvat slzicky do potoka.

AdamKrt

SPOON Dnes 14:33 - ogrcaj jej krpce a posli ju k vode. Nech ju akokolvek milujes a myslis si o nej co najlepsie, nestoji ani o opreti si bicykla.

slnečnicaa

Odpovedal si si sám-si zaslepeny láskou a vidíš to zjavne. Odkopneš ju ty, odkopne ju makarón-kolobeh života,resp. každému sa raz všetko vráti

talentmania

Tak uz mas v tom jasno takze vlastne zalezi len na nej ci si vybere noveho alebo ostane s tebou.Tak len teda cakaj na jej odpoved:))

spoon

talentmania- asi to vyznie čudne, ale ona taká nie je...............Je asi fakt pravda že som moc zaslepený láskou a nechcem vidieť zjavné :(

talentmania

Ja by som o nu uz neoprela ani hrdzavy bicykel a nie ze este to s nou tahat dalej.Vobec ti fakt nevadi ze spala s inym a nie len raz?Ba dokonca s talianom to uz su ako nasa mensina brrrr...:))):)))

SPOON

Slnečnica.. Nemilovali sa. Boli to len bozky (teda dúfam). Nebola to moja prvá láska. Veď práve. Ja som si myslel že KONEČNE je tá pravá. Ale ako čítam všetci mi tu radia sa s ňou rozísť. Síce ja ani nebudem musieť lebo to ona chce ukončiť . Ja som len chcel mať snahu to udržať. Ale možno stále v kútiku duše dúfam že aj keď sa so mnou rozíde, po čase si uvedomí tu chybu a vráti sa ku mne. Len neviem či potom dokážem ju prijať

SPOON

Slnečnica.. Nemilovali sa. Boli to len bozky (teda dúfam). Nebola to moja prvá láska. Veď práve. Ja som si myslel že KONEČNE je tá pravá. Ale ako čítam všetci mi tu radia sa s ňou rozísť. Síce ja ani nebudem musieť lebo to ona chce ukončiť . Ja som len chcel mať snahu to udržať. Ale možno stále v kútiku duše dúfam že aj keď sa so mnou rozíde, po čase si uvedomí tu chybu a vráti sa ku mne. Len neviem či potom dokážem ju prijať