Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

LIA220

Ahoj,
aj ja som mala dlhe roky problemy s vselijakymi zapalmi vratane kvasiniek... problem je v tom, ze ked sa baba aj vylieci - zmiznu priznaky, nejake kvasinky stale ostavaju tam, a staci malo a raz dva sa znova premnozia... mne sa to vracalo vkuse dookola... najhorsie je to svrbenie... vyskusala som vsetko mozne, vselijake gely, gulocky, kremy, tabletky - ciste psycho, som sa naplakala pri tom... no a raz mi kamoska odporucila cistiaci gelik na intimnu hygienu Saforelle - kupila si ho v lekarni, s tym, ze na holenie je to nieco perfektne... ma ph ktore je velmi prirodzene pre sliznice, ma nejake vytazky z lopucha, dokonca hoji ranky pri analnom sexe, umyvaju tym dokonca babatka, ked maju nejake problemy, ekzemy, vyrazky, citlivu plet... pekne jemnucko vonia (btw. vyraba sa vo francuzsku)... no jednoducho, odkedy som ho vyskusala (asi pred 3ma rokmi) je stale v mojej kupelni a odvtedy som nemala ziadny problem s kvasinkami ani ziadnymi zapalmi... nevyhadzovala som ani nohavicky, ako mnohi radia (to som skusala milion krat pred tym) pouzivam ho skoro kazdy den, staci velmi malicko, velmi nepeni... a ked nahodou citim nejaky nepohodlny pocit tam dolu, tak si ju jednoducho umyjem a do par dni to prejde... nedam na tento gel dopustit, u mna cislo 1 na intimnu hygienu www.saforelle.eu

Akoto

aj ja vam odporucam to co tu uz niekto spominal a to doktorku albertovu myslim ze to stoji za to sa tej pliagy konecne zbavit. tak je to odbornicka preco teda nevyskusat.

emanuelita

laurina lebo ked som tam bola naposledy na preventívku tak ma dobre že nevysmial že výtok je predsa normálny a dal mi tie boraxove globule ktoré som si zase kupila a dávam si ich teraz...a robili mi vtedy stery a že keby bol problém tak zavolajú ale zjavne nieje kedže sa neozval...ešte počkám kým doberiem glogule dám si probiotické ešte a uvidím čo bude dalej...no ten výtok ma už fakt serie!