Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

Laurina22

Viete prečo ženy nevedia parkovať?
Lebo každý muž jej povie, že toto:
I---------------------------------------------I je 20 cm

emanuelita

čípkov mám doma plnú riť...a k doktorovi sa mi už ani nechce :/ aj ja si robievam ťaháky na skúšky :D držím palce

vuala.ca

chod ku gynekologičke ona ti predpiše čipky,bez nich sa toho uplne nezbavíš. ja som mala tieto problemy asi rok a pomohli mi až tie čípky

Laurina22

Emanuelita chod k lekarovi!!!!Neliec sa takto,chod za nim!

Baby neuverite...ale ja si robim tahak..normalne na stare kolena....

emanuelita

Ahojte ja som tiež zúfalá...musela som zase nasadiť boraxové globule lebo ked som si dala ten tampon s tea tree olejom a vytiahla ho bolo na ňom kopa hnusného výtoku bieleho :((( takže sa zase liečim...je to v riti už fakt neviem čo robiť...dnes som písala na stránku toho liečiteľa čo vyrába malinovú zmes kde ju distribuju na slovensku a odpísali mi že vôbec ju tu nedistribuju...potom síce nechápem ako sa dostane do tej lekárne v trnave? rada by som to zohnala ...

Maoam

no kvoli oblickam sa na mraz nevycapim, ale ten ladovy obklad urobil zazrak, triptany tentokrat uplne zlyhali

dnes to bolo ako keby som mala hlavu v obruci stiahovanu coraz viac a viac, nic som uz nevidela, bodave bolesti za ocami, nevolnost, no otras

ale uz je lepsie

lost

fakt? :)

tak preto ma neboli hlava (z toho chaotickeho sveta)? :D

(vzdy si zabudnem ciapku, a kabat a polover ked vencim psa)

Maoam

mna dnes prepadla migrena, som myslela, ze je koniec, cele hodiny, triptany nezabrali, brufen nezabral, 2 litre vody, tma, nic.......a ak si Maoam urobila ladovy obklad a co sa stalo? pomohlo! obycajny chlad...