Zeny...prieskum

Príspevok v téme: Zeny...prieskum
bingham

Tak piste svoje nazory...ale len zeny...ziadny gayovia prosim

1.najviac sexi cast muzskeho tela(tvar sa nepocita)

2.chlap ma mat tvar oholenu/zarastenu

3.co vam najviac prekaza na muzovi/aki muzi vas najviac odpudzuju(nemyslim povahu)

4.co je podla vas na muzovi horsie...velka rit...alebo velke brucho :D

5.dokazali by ste zit vo vztahu s muzom...ktory vas nedokaze dostatocne uspokojit(sexualne)...ale po inych strankach vam vyhovuje :)

inko.

no tak tu máš teda :)))
1.najviac sexi cast muzskeho tela(tvar sa nepocita)
nie je to časť tela, ale čo už- Hlas:)
a keď už musí byť aj niečo z tela, tak hruď... ale najmä ruky-žilnaté..vuaaaaaa!!!!

2.chlap ma mat tvar oholenu/zarastenu
praktickejšia mi príde oholená brada :D pri neoholenom chlapovi som mala po dlhom bozkávaní moju bradu odratú až sa mi rany robili..ale to bol vážne prúser... také chrasty:D
ale niektorým naozaj veľmi briadka pristane, mne je to uplne fuk..nech má :)

3.co vam najviac prekaza na muzovi/aki muzi vas najviac odpudzuju(nemyslim povahu)
muzi typu "daj mi slamu, padnem na nu"

4.co je podla vas na muzovi horsie...velka rit...alebo velke brucho :D
hmm...neviem:) je mi to jedno

5.dokazali by ste zit vo vztahu s muzom...ktory vas nedokaze dostatocne uspokojit(sexualne)...ale po inych strankach vam vyhovuje :)

ehhh..ťažko...ale asi áno, dokázala by som to prežiť, hoci veľmi nerada :D

slnečnicaa

ak sa nepocita tvar, tak potom pozeram uz na kompletny ostatok tela:-)
mam rada zarastenych, ale zalezi od typu ksichtu, ci sa mu to hodi ci nie, ci aj fuzy alebo len briadku...
spinave nechty, mastne vlasy, zanedbana celkova hygiena, oblecenie ako z kontajnera(nemyslim tym, ze by mal byt obleceny len v znackovom, pre mna za mna, nech nakupuje aj v sekaci, len nech to nieje spinave, pokrcene a o tri cisla vacsie-a ked sme uz pri tych velkych cislach, tak nemam rada tych hip-hoperov ci co su zac, tie obrovske gate, ktore mu drzia na kolenach, tricko, ze by sa tam zmestila materska skolka, siltofka v style, ze fuka zlava, pripadne zprava:-)
velka rit
momentalne nie

jankaaaaaaaaa

1. horna cast tela-ramena, prsia, ruky, brucho, vlasy
2. oholeny pekne, moze byt dole malicka briadka, alebo na brade strnisko, ale nic viac
3. tucni, smradlavi, zarasteni, spinavi, s mastnymi vlasmi
4. horsie ovela ovela horsie je velky zadok, je to jedna z najaviac nechutnych veci na muzovi
5. asi ano, neviem..

bubuuuuu****

1. Hruď, ruky (celé od ramien), zadok - ale samozrejme naplatí to pre všetkých :-)

2. jednoznačne oholenú

3. toto fakt neviem zovšeobecniť.

4. oboje sú zlé - ale asi tá riť

5. v žiadnom prípade nie!!!!! Už som jedného takého nechala. Sex nie je najdôležitejšia vec vo vzťahu, ale ak neklape ten, tak vzťah sa nemá šancu ďalej rozvíjať.

odpovedam

1.najviac sexi cast muzskeho tela - RUKY, HLAVNE, AK SU SILNE A MUZNE

2.chlap ma mat tvar OHOLENU, ALE MALICKE STRNISKO SA MI PACI VIAC. BRADA VSAK NIE.

3.co vam najviac prekaza na muzovi/aki muzi vas najviac odpudzuju - TAKI, KTORI MAJU NEPRIJEMNY TELESNY PACH

4.co je podla vas na muzovi horsie - JEDNOZNACNE VELKA RIT. MIERNE BRUSKA SA MI PACIA :-)

5.dokazali by ste zit vo vztahu s muzom...ktory vas nedokaze dostatocne uspokojit(sexualne)...ale po inych strankach vam vyhovuje - ANO, DOKAZALA. VZDY SA DA PREDSA CASOM VELA VECI ZLEPSIT.

lulu22

1. jemne zarastená vypracovaná hruď, zadok :))) pery.

2. mne sa páčia jemne zarastení chlapi

3. neostrihané pazúre na nohách a rukách :D fuj! keď nevie, kde je sprcha a myslí si, že prepotené tričko je fajn.

4. skôr tá veľká riť.

5. skôr áno.. ako písala Maoam, sú aj dôležitejšie veci..

Tungsten

heheh...
1. ruky + predlaktia... potom ramená (široké)
2. ako ktorý, ale vo všeobecnosti skôr strnisko
3. takí, čo si holia nohy! (ak na to nemajú racionálny dôvod, napr. športovci) aj hruď atď. (podpazušie je ale o inom, to nech si pekne holia všetci :D), celkovo takí, čo sa o seba prehnane starajú sú bléé... radšej nech je chlpatý ako medveď. samozrejme, ešte viac bléé sú takí, čo sa o seba nestarajú vôbec a smrdia na 2 metre, ale to je hádam jasné :)
4. riť ;)
5. nie som úplne kompetentná na toto odpovedať... ale myslím si, že hej

Katkaaa

Ja tu len vypichnem zopar veci. Najviac ma odpudzuju muzi ktori o seba vobec nedbaju, su vacsinou sami, vychudnuti zarasteni alkoholici (moj byvaly v buducnosti) co len zeny vyuzivaju a pouzivaju sladke reci a tlacia kaleraby do hlavy.

Na muzovi je podla mna najhorsie velke brucho. Ale nieje velke ako velke :D Mam na mysli take ktore vyzera ako druhy clovek :)

Dobre,tak dam dalsie.... najviac sexi cast. Ja neviem, chlap je cely sexi :D rozhodne nie metrosexuali. Ruky sa mi pacia, nech uz su akekolvek.Mam na mysli bicepsy.

A ten 5. bod, tak mozno urcity cas,potom by mi to liezlo krkom, staroba je uz ina kapitola.

sway.

1.stehna a vyrazne bedrove kosti
2.oholenu alebo mierne zarastenu
3.rysavi,chudi a neznasam vela znamienok
4.velke brucho;velka rit ak je vypracovana, je super sexi
5.ano,ale nerada :-)