Moja cesta k čistej pleti

Príspevok v téme: Moja cesta k čistej pleti
marianne99

Rada by som sa s Vami, ktorých trápi nečistá pleť podelila o moje skúsenosti, ktoré ma týchto problémov zbavili..

S vyrážkami som sa neustále trápila asi od 12 rokov (teraz mám 25). Rovnaký kolobeh - všetky možné druhy kozmetiky, kožná, kozmetička atď., všetko to zabralo na chvíľu a potom sa zas len vrátilo ak nie zhoršilo. Asi pred rokom som zmenila svoju starostlivosť o pleť nasledovne:

Začala som užívať zinok v tabletkách, nie úplne každý deň, no dôležitá je pravidelnosť a kvalitné preparáty.

Používanie masky z medu - tak na 20 minút každý deň naniesť na tvár med, potom zmyť vlažnou vodou a aspoň 2 hodiny na tvár nenanášať žiaden prípravok; keď problémy trošku ustúpia, stačí každý 3. - 5. deň, zistíte sami. Funguje to omnoho viac ako by sa mohlo zdať.

Zmena kozmetiky - začala som používať kozmetiku Ryor Aknestop - po asi 200 odskúšaných rôznych druhoch pre mňa jednoznačne najlepšia, prezentujú ju ako prírodnú. Majú od čistiacich prípravkov cez krémy až po roll on na vyrážky - perfektné.

A potom stará známa urinoterapia - ráno si zvyknem pretrieť tvár urinou, aj pre mňa to bolo zo začiatku nepredstaviteľné, ale mám pocit, že u mňa to tvorí tak 50% úspechu.

Samozrejme, každému zaberie niečo iné, snáď som niekomu dala aspoň inšpiráciu na ceste za krajšou pleťou.. Prajem veľa šťastia.

marianne99

Hmm, tak máte veľmi hodnotné príspevky, to len svedčí o intelekte. Ale pokojne prezentujte svoju primitívnosť naďalej, rada sa zase zasmejem.

jankaaaaaaaaa

vies, to ako vyzera tvoja plet je prejav zvnutra. takze ten moc by si mala zacat pit a mozno by sa ti napravili veci aj v hlave