Podkozne biele bodky na pyskoch

qwertt

Misis si to davat pravidelne denne vystrieat semenom do vnutra aj po pyskoch a to ti prejde. A pravidelne si davaj. semeno aj do ust a pravidelne ho prehltaj po celych glgoch , cely vystrek pod tlakom prehltni a to ti pysky prelieci aj zvnutra .

pomoc pls

Ahojte baby mam veľa malich bielich svrbyvych podkoznych guličiek na pyskoch a strašne to svrby a opuchli mi malé pysky mam to už asi mesiac a ku gynekologocy ešte nemozem lebo som moc mlada a pochopiteľne som nikdy ešte nemala sex vďaka bohu lebo mam iba 12 a lekarku ešte nemám vybavenu prosím ponozte žiadny vytok nemamm a strašne trpym ukrutnym svrbenim prosím pomozte prosim

mariaaaa

Ahoj mango, ja mam ten isty problem(ktory je ako som sa dozvedela len esteticky)mam kopu malych tukovych ako keby vyrazok na velkych pyskoch, mam ich roky a ked som bola na gynekologii tak mi povedali ze o nic nejde ze je to prirodzene len niektore zeny ich maju viac niektore menej,Vraj zeny ktore maju to viditelnejsie maju lepsie vaginalne prostredie inymi slovami(nemaju problem zvlhnut)cize ak ich mas nieje to ziaden problem, Bola som u 2ch gynekologov a zhodli sa ze o nic nejde

mango755555

no ja som si neskusala vytláč..už som si myslela že je to nejaká pohlavná choroba alebo čo..ale tak asi to bude to čo vravela barbi :)

barbi33

Maju to skoro vsetky zeny, nejde o nic patologicke.Navstivila som uz viackrat gynekologicku a nic na to nehovorila