sex ako nedolezita vec vo vztahu

Príspevok v téme: sex ako nedolezita vec vo vztahu
marecek84639

Ahojte, mam 17 a moja priatelka tiez. sme spolu 4 mesiace. o sexe sa velmi casto rozpravame, ale nepovazujeme to za dolezite vo vztahu. proste nechceme to teraz robit, lebo si myslime, ze to kazi vztah. nechceme, aby nas vztah bol zalozeny na sexe. chceme si sexom len okorenit vztah, ale teraz nam to vobec nechyba. ja priatelku beriem so vsetkymi jej chybami(na tele) a aj ona mna. Myslite si ze mame dobre nazory na zdravy vztah?

marecek84639

doc, sex myslim ako sex a vsetko pri com treba byt uplne odhaleny. proste ja chcem mat super vztah zalozeny na laske. si predstav, ze teraz s nou zacnem a o par mesiacov ma to s nou omrzi. radsej si budem predstavovat ake to bude potom pekne ked uz budeme svoji

medvedik

heh tha vidis ja mam 22 a este som to nikdy nerobil mno a teraz mam vztah 5 mesiacov a zatim nadtym nerozmyslame ale rozpravame sa o tom podla mna ked to ma prist tak to pride no moj nazor je ze je to spravne

dalonz

Aaaale načo harekrisna.... Seeecko OK mladi :))) Len potom ked raz schytite tuzbou neovladatelne nadrzanu naladu tak... no maj v zasobe nejake tie prezervativy hm?

veronika

no, ja si mýslím, že máte ešte fúru času na sex..ale isto,keď vami hormóniky zatrasú silnejšie, tak do toho pôjdete :)

marecek84639

ja som nasim vztahom chcel ukazat, ze aj dvaja ludia s tuzbou po sexe, nepovazuju sex za dolezite a nechcu si s tym pokazit vztah