Sumamed tabletky

farmaceutka1

Chcem sa zastat Kayuse, naozaj existuje schema, kedy sa na akne berie Sumamed len tri dni v tyzdni. Nepovazujem to za stastnu liecbu, ale mozne to je.

KAYUSA

ja sumamed beriem 3 mesiace, 3x v tyzdni...a neviem ci je to az taky zazrak lebo na plet beriem aj lokalne atb tak neviem co mi skor pomohlo :) liek som znasala dobre len sem-tam sa objavili zaludocne problemy...ale uz by som to asi nikdy nechcela brat

supercremo

Ja som mala summamed(moja hmotnosť ak by niekoho zaujímala je 49kg mam 17rokov) a brala som ho tri dni , tri dni pauza- takto to fungovalo asi 2tyzdne a potom som brala raz do tyzdna 6tyzdnov. Nemám sa načo sťažovať, pleť sa mi nádherne vyčistila. Žiadne vedľajšie účinky. A to mám veľmi oslabenú imunitu k tomu.Takže tak. Na každého to pôsobí inak.

Deee

ja som brala summmed dvakrat, prvykrat mi bolo dost zle, zdali sa mi tie tabletky trochu prisilne na mojich 50 kg, ale pomohli a druhykrat som ich mala ako express antibiotikum to mi uz bolo oki a pomohli...ja na ne nemozem povedat nic zle, som rada, ze som ich mala len tri dni a nemusela som sa liekmi krmit tyzden ci 10 dni

uhlie

Summamed je antibiotikum a tu je jeho vzorec, keby vas to zaujimalo:

(2R,3S,4R,5R,8R,10R,11R,12S,13S,14R)-2-ethyl-3,4,10-trihydroxy-3,5,6,8,10,12,14-heptamethyl-15-oxo- 11-{[3,4,6-trideoxy-3-(dimethylamino)-β-D-xylo-hexopyranosyl]oxy}-1-oxa-6-azacyclopentadec-13-yl 2,6-dideoxy-3-C-methyl-3-O-methyl-α-L-ribo-hexopyranoside