Ako by ste sa citili???

1angelina23

ako by si sa citila keby ta priatel nevezme so sebou na svadbu jeho kamarata kde mas kamaratov aj ty.. a tvoj frajer nechce aby si s nim sla a na druhy den idete pri tom na spolocnu dovolenku,hm?...mat pri sebe bezcitneho chalapa je narocne...

je mi smutno

Urcite nic nechysta nato ho poznam dobre.A zabudnut tiez nemohol vcera som mu to vravela.:(((((Mam depku stoho ale riadnu:((

Maoam

v tom pozitivnom pripade nieco este len chysta a robi sa ze zabudol a bude prekvapko, v tom zlom zabudol a citila by som sa velmi zle, uplne otrasne

mne sa uz stalo, ze niekto blizky naschval zabudol dva roky po sebe a trapilo ma to teda riadne

Heatherka

zabudnut na taku vec ? akoby som sa citila ? potrebovala by som dokaz, ze ma miluje, si myslim, ze clovek, ktory miluje na take veci nezabuda...

blondula

to zabudol ?? mozno bude prekvapenie vecer.aj mna tak raz jeden frajer natahoval,ze nic nevie a az vecer bola oslava :DD ja som cely den depresiu mala z toho,ze akoze na mna mohol zabudnut :D

[zruseny1]

hmm...dosť blbé
ale možno má pripravené nejaké prkvapko naneskôr a teraz iba na teba hrá, že zabudol :)

a teda..všetko najlepšie:)

blondula

bola by som maximalne sklamana keby priatel nejakym sposobom zabudol na moje narodeniny :-( ja nezabudam a pripravujem sa uz tyzden popredu,aby som ho nejako prekvapila :P